Коаксіальна акустична система ESB 1.6C
3 645 ₴
3 280,50 ₴
- В наявності
- Код: 53479
+380 (66) 506-44-48
МТС- +380 (68) 486-74-82Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ESB |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість смуг | 2 |
| Чутливість | 89 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захисні сітки | Немає |
| Колір дифузора | чорний |
| Кошик динаміка | штампований |
| Матеріал дифузора | целюлоза |
| Монтажна глибина | 60 мм |
| Номінальна потужність RMS | 70 Вт |
| Опір | 4 Ом |
| Розмір | 6-6.5" (16-17см) |
| Тип акустичної системи | Коаксіальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 280,50 ₴



