Гібридний інвертор EASUN Power 12 V 2KW Solar Inverter SMG-II-2KW-12V + АКБ LifePO4 100A 12V
27 000 ₴
- В наявності
- +380 (68) 486-74-82Киевстар
Опис Гібридний інвертор EASUN Power 12 V 2KW Solar Inverter SMG-II-2KW-12V
Гібридний інвертор EASUN Power 12 V 2KW Solar Inverter SMG-II-2KW-12V
Гібридний інвертор EASUN Power 2KW Solar Inverter — це високоякісний пристрій, який об'єднує в собі функції інвертора, зарядного пристрою та контролера заряду. Завдяки цьому інвертору ви зможете забезпечити свій будинок або бізнес надійним і ефективним електропостачанням від сонячних панелей.
Основні переваги:
Потужність: Ідеально підходить для малих і середніх будинків.
Вбудований MPPT контролер: Максимальна ефективність заряджання сонячних батарей.
Гібридний режим роботи: Можливість одночасного використання сонячної енергії та мережевої електроенергії.
Автоматичне перемикання: Забезпечує безперервне електропостачання у разі збоїв у мережі.
Захист від перевантажень і коротких замикань: Підвищена безпека для ваших електроприладів.
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Легке настроювання та моніторинг роботи системи.
EASUN Power 2KW Solar Inverter — це надійне рішення для забезпечення енергетичної незалежності та зниження витрат на електроенергію.
користування
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Модель | iSolar-SMG-II-2KW-1 2V WiFi |
| Місткість | 2KVA/1.5KW |
| Можливість паралельної роботи | Немає |
| Активація літієвої батареї | Так (тільки через PV) |
| Комунікація з літієвою батареєю | Так (RS485) |
| Вхід | |
| Номінальна напруга | 230VAC |
| Допустимий діапазон напруги | 170-280VAC (для персонального комп'ютера); 90-280VAC (для побутових приладів) |
| Частота | 50/60 Гц (автовизначення) |
| Вихід | |
| Номінальна напруга | 220/230VAC ±5% |
| Пікова потужність | 3000VA |
| Частота | 50/60 Гц |
| Форма хвилі | Чиста синусоїда |
| Час перемикання | 10 мс (для персонального комп'ютера); 20 мс (для побутових приладів) |
| Ефективність | |
| Макс. ефективність (PV -> INV) | 96% |
| Макс. ефективність (батарея -> INV) | 93% |
| Захист від перевантаження | 5 сек при > = 140% навантаженні; 10 сек за 100% ~ 140% навантаження |
| Коефіцієнт хрестового співвідношення | 3:1 |
| Максимальний коефіцієнт потужності | 0.6~1 (індуктивна або ємна) |
| Батарея | |
| Напруга батареї | 12V |
| Напруга заряду для плавання | 13.5V |
| Захист від перезарядження | 14.1V |
| Метод заряджання | CC/ CV |
| Сонячний зарядчик і AC зарядчик | |
| Тип сонячного зарядчика | MPPT |
| Макс. потужність PV масиву | 900W |
| Макс. відкрита напруга PV масиву | 160VDC |
| Діапазон MPPT напруги PV масиву | 30VDC~160VDC |
| Макс. вхідний струм сонячної енергії | 50A |
| Макс. струм заряджання від сонячної енергії | 60A |
| Макс. струм заряджання від AC | 80A |
| Макс. загальний струм заряджання (PV+AC) | 120A |
| Фізичні параметри | |
| Габаритні розміри (Д x Ш x В, мм) | 358x295x105.5 |
| Розміри паковання (Д x Ш x В, мм) | 465x380x175 |
| Вага (кг) | 6 |
| Інтерфейс зв'язку | RS232 + RS485 |
| Середнє середовище | |
| Діапазон робочих температур | -10°C до 50°C |
| Температура зберігання | -15°C ~ 50°C |
| Вологість | 5% до 95% відносна вологість (без конденсату) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EASUN POWER |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вихідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 27 000 ₴










