Дзеркало-накладка заднього огляду з Full HD реєстратором Aspiring Reflex 7
ASPIRING REFLEX 7
Зручний у використанні автомобільний відеореєстратор, виготовлений у форм-факторі дзеркала заднього огляду — Aspiring REFLEX 7. Реєстратор має високу якість знімання вашої поїздки, працює на чипсеті GPCV6247 і має легко налаштовуваний поворотний об'єктив із кутом огляду до 170 градусів.
Дисплей на все дзеркало заднього огляду — 9.66 дюйма. У комплектації є універсальні кріплення, які допоможуть встановити реєстратор на будь-яке штатне автомобільне дзеркало заднього огляду.
Двоканальний режим запису, у якому реалізована функція вибору зображення з передньої та задньої камер — ви можете самостійно вибрати, з якої камери вам необхідно транслювати зображення на основному екрані.
Друга камера (вона ж — камера заднього огляду), що входить до комплекту, допомагає паркуватися заднім ходом.
Функція WDR
Функція WDR знижує кількість затемнених і засвічених зон у кадрі. Це дає змогу збільшити якість знімання за зустрічного сонячного світла, а також темної пори.
MICRO SD до 64 ГБ
Пристрій підтримує карти пам'яті MicroSD обсягом до 64 ГБ. Це дасть змогу вам не турбуватися про те, чи вистачить пам'яті для необхідного відео.
Датчик удару
Відеореєстратор обладнаний G-сенсором із можливістю настроювання чутливості. Пристрій автоматично захистить поточний відеофайл від перезаписування в разі небезпечного маневру, різкого гальмування або удару.
Додаткова камера
До комплекту відеореєстратора входить додаткова камера, яка має кут огляду 110° і може використовуватися для відеофіксації умов позаду або в салоні автомобіля. Корпус камери має ступінь захисту від пилу та вологи IP65, що дає змогу встановити її як усередині автомобіля, так і зовні.
Aspiring Reflex 7 — це вдала комбінація ціни та якості збирання всіх елементів. Гарантія надійної роботи в будь-яких умовах.
Комплектація відеореєстратора-дзеркала:
- 1 х Aspiring Aspiring Reflex 7 автомобільний відеореєстратор-дзеркало
- 1 x Автомобільний зарядний пристрій (довжина 4 метри дроту)
- 1 х Інструкція українською мовою
- 1 x Кріплення на дзеркало заднього огляду
- 1 x Додаткова камера
Технічні характеристики:
| Модель | Reflex 7 |
| Конструкція відеореєстратора | Дзеркало заднього огляду з екраном |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість каналів записування відео/звуку | 2/1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920*1080p |
| Рекомендована роздільна здатність відео | 1920*1080p |
| Частота кадрів | 30 fps |
| Сенсор | H62 |
| Процесор | GPCV6247 |
| Кут огляду | 170 градусов |
| Формат відео | H.264 MOV |
| Спосіб активації запису відео | Вручну й автоматично |
| Тип і обсяг карти пам'яті | MicroSD, до 128 GB |
| Дисплей | 9.66" кольоровий IPS-дисплей Fullscreen |
| Wi Fi, GPS | Немає |
| SpeedCam | Немає |
| Розміри, мм | 260x71x36 mm |
| Вага, грам | 297 |
| Порти та роз'єми | AV-IN, Mini-USB, TF card |
| Вбудований мікрофон | Є |
| Автономна робота | До 30 хвилин |
| Друк інформації у відео | Час і дата |
| Паркувальні лінії | Немає |
| Клас вологозахисту зовнішньої камери | IP-65 |
| Автоматичне розбивання відео | по 1 хв, по 3 хв, по 5 хв |
| Робоча температура | -20 до +75 |
| Циклічний запис | Є |
| Датчик удару (G-сенсор) | Є вбудований 3-осьовий, з регулюванням чутливості |
| Можливість повороту камери | Немає |
| Камера заднього огляду | Є |
| Кут огляду камери заднього огляду | 120 градусов |
| Інші функції та технології | Двоканальний запис відео,
запис звуку з можливістю вимкнення, кнопка блокування поточного запису від стирання, можливість перегляду відео на реєстраторі, автоматичне увімкнення під час подавання живлення. |
| Тип кріплення | На дзеркало заднього огляду |
| Комплектація | Відеореєстратор-дзеркало, камера заднього огляду, кабель камери заднього огляду (4 метри), автомобільний зарядний пристрій (довжина 4 метри дроту), універсальне кріплення на дзеркало заднього огляду (2 шт.), інструкція. |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aspiring |
| Користувальницькі характеристики | |
| AV-вихід | Немає |
| HDMI | Немає |
| Вбудований екран | Да |
| Кількість камер/каналів | 2 |
| Поворотне кріплення | Немає |
| Підсвітка | Немає |
| Роздільна здатність | 1920*1080 (FullHD) |
| Кут огляду | 170 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 780 ₴








