



Світлодіодні лампи Prime-X MINI 2 H1 5000 K (2 шт.)
1 154 ₴
1 038,60 ₴
- В наявності
- Код: 40627
+380 (66) 506-44-48
МТС- +380 (68) 486-74-82Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цоколь: H1. Вбудований драйвер. Робоча напруга 12 В. Споживана потужність — 25 Вт. Тип діодів — оригінальні 7535-BD4G. Вологозахист — IP 67. Матеріал корпусу — алюміній. Колірна температура — 5000 К. EMC-фільтр (усунення перешкод на радіо). Система охолодження — кулер. Гарантія — 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prime-X |
| Цоколь | H1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN-BUS (обманка) | Немає |
| Потужність | 25W |
| Робоча напруга | 12В |
| Температура | 5000K |
| Охолодження | Вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038,60 ₴



