Автомагнітолу 1DIN JVC JVC KD-X561DBT
12 222 ₴
10 999,80 ₴
- В наявності
- Код: 36451
+380 (66) 506-44-48
МТС- +380 (68) 486-74-82Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомагнітола Jvc kd-x561dbt
| Виробник: | jvc |
| Модель: | kd-x561dbt |
| Тип: | для аксесуарів |
| Ширина виробу: | 18.2 cm |
| Висота виробу | 11.7 cm |
| Глибина виробу | 5.2 cm |
| Ваги виробу: | 0.75 kg |
| Ваги виробу з пачкою одиниці: | 1.18 kg |
| Потужність підсилювача: | 4 x 45 в |
| Відтворення форматів файлів: | .aac, .flac, .mp3, .wma |
| Типи медіавідтворення: | usb |
| Радіо: | інформація rds, діапазон am, діапазон fm, радіо цифрові dab+ |
| Функції | коректор звуку, знімна панель |
| Роз'єм: | aux, rca pre-out попередній підсилювач, rca sub-out сабвуфер, usb |
| Комунікації: | bluetooth |
| Кількість збережених станцій: | 30 |
| Пульт у комплекті: | не |
| Підсвічування кнопки: | блакитне |
| Діагональ екран: | 3" |
| Монтаж: | 1-din |
| Додаткові можливості: | польське меню |
| Код виробника: | 4975769460012 |
| Категорія | Автомагнітоли |
-
Доставка По регіонах України 1-2 дні Новою поштою
-
Гарантія Гарантійний термін становить від 2 тижнів (на б/ку товари) до 6-12 місяців (на нові).
-
Оплата від отримання. Переведення на банківський рахунок.
-
Повернення нового товару можливе впродовж 14 днів із моменту купівлі, проте з урахуванням термінів доставки з Польщі він зменшується до 5 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JVC |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| AUX роз'єм | фронтальний |
| CD-привод | Немає |
| USB вхід | фронтальний |
| WAV/WMA | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 999,80 ₴












