Лампи світлодіодні QLine DualVision 65W H1 6000 K (2шт.)
2 444 ₴
2 199,60 ₴
- В наявності
- Код: 36039
+380 (66) 506-44-48
МТС- +380 (68) 486-74-82Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цоколь: H1. Потужність: 65W (1 лампа). Світловий потік: 6500 Lumen (1 лампа). Колірна температура: 6000К. Світлодіод (чип): високотемпературний 3570. CAN-BUS-обманка: так (для авто із затримкою необхідний додатковий блок). Напруга: 9-16V DC. Водонепроникність: IP 68. Матеріал: алюмінієвий сплав 6063 + мідь. Охолодження: вентилятор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | QLine |
| Цоколь | H1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN-BUS (обманка) | Да |
| Потужність | 65W |
| Робоча напруга | 9-16В |
| Світловий потік | 6500 Lm |
| Температура | 6000K |
| Охолодження | Вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199,60 ₴












