Лампи світлодіодні Prime-X MINI H1 5000 K (2 шт.)
870 ₴
783 ₴
- В наявності
- Код: 35908
+380 (66) 506-44-48
МТС- +380 (68) 486-74-82Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудований драйвер. Робоча напруга 12-24 вольтів. Споживана потужність — 20 ватів. Тип діодів — оригінальні CSP. Влагозащита - IP 67. Матеріал корпусу — алюміній. Колірна температура — 5000 К. Гарантія — 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prime-X |
| Цоколь | H1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN-BUS (обманка) | Немає |
| Гарантія | 12 мес. |
| Потужність | 20W |
| Робоча напруга | 12-24В |
| Температура | 5000K |
| Тип охолодження | радіатор |
| Охолодження | Радіатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783 ₴









