Лампи світлодіодні Prime-X TX Pro H1 (5000 K) (2 шт.)
2 550 ₴
2 295 ₴
- В наявності
- Код: 35892
+380 (66) 506-44-48
МТС- +380 (68) 486-74-82Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
вбудований драйвер, робоча напруга 12-24 Вольт, споживана потужність — 37 ватів, тип діодів — оригінальні Lattice, EMC-фільтр (усунення перешкод на радіо), вологозахист — IP 67, матеріал корпусу — алюміній, колірна температура — 5000 К, система охолодження — кулер, гарантія — 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prime-X |
| Цоколь | H1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN-BUS (обманка) | Немає |
| Гарантія | 24 мес. |
| Потужність | 37W |
| Робоча напруга | 12-24В |
| Температура | 5000K |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Охолодження | Вентилятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 295 ₴









