
Світлодіодна LED-фара ближнього світла Cyclone WL-G10 50 W White+Yellow Flood
Опис товару
Світлодіодна фара робочого світла;
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни;
Робочий діапазон напруги: 10,8 – 32 В;
Тип світла: розсіяне ближнє світло (flood) + DRL (білий + жовтого світла);
Кількість світлодіодних елементів — 6 шт.;
Тип світлодіодних елементів — CREE 5W;
Температура світла — 6000K;
Матеріал корпусу: литий алюміній;
Матеріал лінз: PC;
Водонепроникність: IP 67;
Клапан для відведення надлишків вологи;
Розміри: 113 х 90 х 78 мм
Під'єднання 4-дротове;
ЦЕНА УКАЗАНА ЗА 1 штуку
Гарантія 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Промінь | рассеянный |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лінійка фар робочого світла | WL-G2-G10 |
| Потужність W | 41-50W |
| Робочий діапазон напруги | 10-32В |
| Тип світла | Ближнє світло |
| Тип світлодіода | CREE 5W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976 ₴



