Опис товару
Світлодіодна фара робочого світла (Вигнута);
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: неквапливі засоби, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни;
Робочий діапазон напруги: 10,8 - 32 В;
Тип світла: ближнє світло (flood) + дальнє світло (spot);
Кількість світлодіодних елементів — 100 шт.;
Тип світлодіодних елементів — CREE 3W;
Колір світіння 6000K;
Матеріал корпусу: литий алюміній;
Матеріал лінз: PC;
Водонепроникність: IP 67;
Розміри: ширина: 1322 мм, висота: 78 мм, глибина: 60 мм
ЦЕНА УКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ
Гарантія на запотіле скло не поширюється
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Промінь | комбінований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Лінійка фар робочого світла | WL-C1/C2/C3 |
| Потужність W | 201-300W |
| Напруга, В | 32 |
| Робочий діапазон напруги | 10-32В |
| Тип світла | Ближний + Дальний (combo) |
| Тип світлодіода | CREE |
| Колір | 6000K |
| Колір/декорування корпусу | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 097 ₴




