


Світлодіодна LED-фара дальнього світла Cyclone WL-F5 20W+RING Spot v2
358 ₴
322,20 ₴
- В наявності
- Код: 912
- +380 (68) 486-74-82Киевстар
Світлодіодна фара робочого світла;
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни;
Наявність горизонтальної світлотільової межі (дає змогу використовувати фару в режимі ближнього світла)
Робочий діапазон напруги: 10,8 - 24 В;
Тип світла: ближнє світло зі світлотільним кордоном;
Режими роботи: постійне світіння/режим стробоскопа (вмикається під час перемикання живлення)
Кількість світлодіодних елементів — 4 шт.;
Тип світлодіодних елементів — CREE 5W+ COB;
Колір світіння 6000K;
Матеріал корпусу: литий алюміній;
Матеріал лінз: PC;
Водонепроникність: IP 67;
Розміри: ширина: 74 мм, висота: 80 мм, глибина: 55 мм
Під'єднання 3-дротове (червоний +12В/чорний -12В/жовтий +12В (вмикає кільце підсвітки))
ЦЕНА УКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Лінійка фар робочого світла | WL-F |
| Потужність W | 11-20W |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Робочий діапазон напруги | 12-24В |
| Світловий потік | 500-1000 |
| Тип світла | Ближнє світло (СТГ) |
| Тип світлодіода | CREE 5W |
- Ціна: 322,20 ₴



