Автомагнітола 2 Din Nextone MD-703 Wince
1 999 ₴
1 799,10 ₴
- В наявності
- Код: 624
- +380 (68) 486-74-82Киевстар
Універсальна 2DIN мультимедійна станція Nextone MD-703 на операційній системі Wince 6.0, Укорочений корпус, Мультимовне меню, 7" TFT дисплей, Регулювання яскравості, контрастності, кольоровості дисплея, Висока вихідна потужність (4 х 45 Вт), Модуль Вluetooth з підтримкою відтворення музики, Вбудований мікрофон, Змінна підсвітка кнопок, Відтворення аудіо, відео, фото з USB і microSD. Відеовхід для камери заднього огляду, Можливість затемнення/вимикання підсвітки дисплея (нічний режим)
Характеристики:
Операційна система WinCE 6.0;
Відтворення відеофайлів AVI/FLV/MP4/RM/RMVB/3GP/MPG/MKV/VOB/MOV;
Відтворення аудіофайлів MP3/WMA/OGG/APE/ACC/FLAC;
Перегляд графічних файлів JPEG/BMP/GIF/TIF;
Висока вихідна потужність (4 х 45 Вт);
Ємнісний дисплей 7" з роздільною здатністю 800х480;
Змінювана підсвітка кнопок;
Приглушення або вимкнення підсвітки екрана;
Вибір логотипу завантаження;
Еквалайзер;
Банк пам'яті на 18 радіостанцій FM;
Вluetooth з підтримкою A2DP;
Вбудований мікрофон;
Phone Link ;
Аудіовихід (2 канали) RCA — 2 шт.;
Аудіовхід AUX (на лицьовій панелі);
Режим тонкомпенсації;
Мультимовний інтерфейс (англійська/льоля/Українська тощо)
Відеовхід для камери заднього огляду;
Під'єднання камери заднього огляду (PAL/NTSC) (для активації необхідно під'єднати коричневий дріт до ліхтаря заднього ходу +12В);
Відеовхід;
Відеовихід — 2 шт. (Виведення зображення на зовнішній монітор тільки під час відтворення відео з USB або microSD) зображення можливе або на зовнішньому моніторі або екрані магнітоли. Перемикання через іконку в меню відтворення відео.
Інтерфейс USB;
Інтерфейс карт пам'яті microSD;
Цифровий годинник;
Інфрачервоне дистанційне керування;
Підтримка кнопок керування керма (Резистивне);
Стандартний ISO роз'єм;
Установний монтажний розмір 2DIN (розмір лицьової панелі 178 мм х 100 мм/// з рамкою 187 мм х 115 мм); глибина корпусу — 65 мм
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nextone |
| Тип | Mp3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткові входи/виходи | Вхід камери заднього огляду, відеовхід, Відеовихід, Аудіовихід (2 канали) RCA |
| Максимальна вихідна потужність | 4х45 Вт Вт |
| Мікрофон | Зовнішній дротовий |
| Монтажний розмір | 2 DIN |
| Потужність підсилювача | 4х45 Вт |
| Напруга бортової ланцюга | 9-16В |
| Операційна система | Windows |
| Обладнання | USB, microSD |
| Підтримувані формати | AAC<br>AVI<br>MKV<br>MOV<br>MP3<br>RMVB<br>WAV<br>WMA<br> |
| Підтримка Bluetooth | Вбудований модуль |
| Підтримка аудіоформатів | MP3, WMA, FLAC |
| Підтримка бездротового пульта дистанційного керування | Да |
| Підтримка відеоформатів | AVI (DivX), VOB, MP4 |
| Підтримка навігації | Немає |
| Підтримка під'єднання камер заднього ходу | Да |
| Підтримка керування на кермі | Немає |
| Підсвітка дисплея | RGB |
| Підсвітка кнопок | RGB |
| Пульт ДК | Да |
| Пульт ДК у комплекті | Да |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність екрану | 800х480 |
| Роз'єми | AUX (Фронтальний)<br>ISO<br>USB<br>Роз'єм для FM-антени<br>Роз'єм для мікрофона<br> |
| Сенсорне керування | Да |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Знімна передня панель | Немає |
| Тип дисплея | ЖК |
| Керування з кнопок керма | Немає |
- Ціна: 1 799,10 ₴









