Автомагнітола 1 Din Nextone ND-03 Bluetooth
1 110 ₴
999 ₴
- В наявності
- Код: 617
- +380 (68) 486-74-82Киевстар
1 Din Магнітола з можливістю керування через мобільний застосунок EwayLink (Android/IOS), перемикання між джерелами сигналу, настроювання звукових параметрів тощо.
MP3 програвач з FM тюнером;
Банк пам'яті на 18 станцій;
Блютуз (з підтримкою A2DP);
Вбудований мікрофон;
Фіксована передня панель;
VA LCD дисплей;
Вихідна потужність 4 х 45 Вт (радіатор);
Еквалайзер (BASS, TRE, BAL);
Сумісність із форматами MP3, WAW, FLAC;
Читання ID3 TAG;
Пошук за папками;
Інтерфейс USB;
Інтерфейс карт пам'яті microSD;
Цифровий годинник;
Автоматичне занесення найпотужніших станцій у пам'ять;
Режим приглушення звуку (MUTE);
Лінійний mini-jack стереовхід (AUX) на лицьовій панелі;
Стандартний монтажний розмір 1 Din;
Лінійний аудіовихід (4 RCA);
Аудиовыход на сабвуфер (RCA);
Змінна підсвітка кнопок;
Стандартний ISO роз'єм;
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nextone |
| Тип | Mp3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткові входи/виходи | Аудіовихід (4 канали) RCA, Аудіовихід на сабвуфер RCA |
| Максимальна вихідна потужність | 4х45 Вт Вт |
| Мікрофон | Вбудований |
| Монтажний розмір | 1 DIN |
| Потужність підсилювача | 4х45 Вт |
| Напруга бортової ланцюга | 9-16В |
| Обладнання | USB, microSD |
| Панель | незнімна |
| Підтримувані формати | FLAC<br>MP3<br>WMA<br> |
| Підтримка Bluetooth | Вбудований модуль |
| Підтримка аудіоформатів | MP3, WMA, FLAC |
| Підтримка бездротового пульта дистанційного керування | Немає |
| Підтримка навігації | Немає |
| Підтримка під'єднання камер заднього ходу | Немає |
| Підтримка керування на кермі | Немає |
| Підсвітка дисплея | RGB |
| Підсвітка кнопок | RGB |
| Пульт ДК | Немає |
| Пульт ДК у комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роз'єми | 3 x RCA<br>AUX (Фронтальний)<br>ISO<br>USB<br>Роз'єм для FM-антени<br> |
| Сенсорне керування | Немає |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Знімна передня панель | Немає |
| Тип дисплея | Текстово-символьний |
| Керування з кнопок керма | Немає |
| кількість аудіовиходів RCA | 4 |
| слот SD | Да |
| типорозмір ГК | 1 DIN |
- Ціна: 999 ₴











