Автомагнітола 1 Din Decker MDR-122 BT DSP процесор
2 888 ₴
2 599,20 ₴
- В наявності
- Код: 544
- +380 (68) 486-74-82Киевстар
Автомагнітола DECKER MDR-122 BT з якісним звучанням і широкими можливостями щодо настроювання звуку, 2 виходи для під'єднання сабвуфера, змінна підсвітка дисплея й кнопок керування. Фіксована лицьова панель, Bluetooth з профілем A2DP, вхід для під'єднання зовнішнього мікрофона. Яскравий, контрастний LCD дисплей.
Керування й настроювання магнітоли за допомогою мобільного застосунка Decker Audio (Andriod/IOS) через Блютуз;
MP3 програвач з FM/AM тюнером;
Фіксована передня панель;
Вихідна потужність 4 х 50 Вт;
Якісний звук (DSP — цифрова обробка аудіосигналу);
25-смуговий еквалайзер (HPF, LPF, Time Alignment);
7 перед. установок еквалайзера;
Сумісність із форматами MP3,WMA, FLAC; читання ID3 TAG;
Bluetooth з профілем A2DP;
FM-радіо з RDS;
Вбудований мікрофон;
Вхід для під'єднання зовнішнього мікрофона;
Інтерфейс USB,
Пошук файлів за папками;
Лінійний mini-jack стереовхід AUX;
Годинник;
Лінійний вихід (4 RCA);
Вихід для під'єднання сабвуфера (2 шт. RCA) з функцією регулювання;
Меню англійською або українською мовою;
Підтримка керування з кнопок керма (гумові);
Змінювана підсвітка кнопок;
Яскравий, великий, контрастний LCD-дисплей;
Роз'єм ISO;
Стандартний монтажний розмір 1 Din;
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DECKER |
| Тип | Mp3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткові входи/виходи | Вхід для зовнішнього мікрофона, аудіовихід (4 канали) RCA, аудіовихід на сабвуфер (2 канали) RCA |
| Максимальна вихідна потужність | 4х50Вт Вт |
| Монтажний розмір | 1 DIN |
| Потужність підсилювача | 4х50Вт |
| Напруга бортової ланцюга | 9-16В |
| Обладнання | USB, APP Control |
| Панель | незнімна |
| Підтримувані формати | AAC<br>FLAC<br>MP3<br>WAV<br>WMA<br> |
| Підтримка Bluetooth | Вбудований модуль |
| Підтримка аудіоформатів | MP3, WMA, AAC, FLAC, WAV |
| Підтримка бездротового пульта дистанційного керування | Да |
| Підтримка навігації | Немає |
| Підтримка під'єднання камер заднього ходу | Немає |
| Підтримка керування на кермі | Немає |
| Підсвітка дисплея | RGB |
| Підсвітка кнопок | RGB |
| Пульт ДК | Да |
| Пульт ДК у комплекті | Да |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роз'єми | AUX (Фронтальний)<br>ISO<br>USB<br>Роз'єм для FM-антени<br>Роз'єм для мікрофона<br> |
| Сенсорне керування | Немає |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Знімна передня панель | Немає |
| Тип дисплея | LCD |
| Керування з кнопок керма | Да |
| кількість аудіовиходів RCA | 6 |
| слот SD | немає |
| типорозмір ГК | 1 DIN |
- Ціна: 2 599,20 ₴











