Автомагнітола 1 Din Cyclone MP-1024 BA Bluetooth
999 ₴
899,10 ₴
- В наявності
- Код: 387
- +380 (68) 486-74-82Киевстар
Бездискова MP3 магнітола з FM тюнером, Bluetooth. Фіксована передня панель, 2 слоти USB, один для заряджання мобільних пристроїв (2,1A), слот MicroSD, великий, добре читаний LCD дисплей, Пульт ДК у комплекті. Застосунок для керування з мобільного телефона (Android/IOS) Eway Link
MP3 програвач з FM тюнером;
Фіксована передня панель;
Великий інформативний LCD-дисплей;
Керування магнітолою через мобільний застосунок через Блютуз (Eway Link);
Вихідна потужність 4 х 45 Вт (радіатор);
Сумісність із форматами MP3,WMA, FLAC;
Читання ID3 TAG;
Еквалайзер (POP/CLASS/ROCK);
Інтерфейс microSD;
Інтерфейс USB — 2 шт. , зокрема один використовується для заряджання мобільних пристроїв (2.1A);
Вхід AUX;
2 лінійні стереовиходи (4RCA) (можливість під'єднати зовнішній підсилювач потужності);
Автоматичне занесення станцій у пам'ять;
Режим тонкомпенсації;
Змінювана підсвітка кнопок і екрана;
Пульт ДК;
Під'єднання — ISO роз'єм;
Стандартний монтажний розмір 1 Din;
Гарантія — 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | Mp3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 14 днів |
| Додаткові входи/виходи | Аудіовихід (4 канали) RCA |
| Максимальна вихідна потужність | 4 х 45 Вт (радіатор); Вт |
| Марка авто | Усі марки |
| Мікрофон | Немає |
| Монтажний розмір | 1 DIN |
| Потужність підсилювача | 4х45 Вт |
| Напруга бортової ланцюга | 9-16В |
| Обладнання | USB, USB-зарядка, microSD, APP Control |
| Панель | незнімна |
| Підтримка Bluetooth | Вбудований модуль |
| Підтримка аудіоформатів | MP3, WMA, FLAC |
| Підтримка бездротового пульта дистанційного керування | Да |
| Підтримка карт пам'яті | MicroSD/MicroSDHC |
| Підтримка навігації | Немає |
| Підтримка під'єднання камер заднього ходу | Немає |
| Підтримка керування на кермі | Немає |
| Підсвітка дисплея | Змінюваний колір підсвітки |
| Підсвітка кнопок | RGB |
| Пульт ДК | Да |
| Пульт ДК у комплекті | Да |
| Роз'єми | 2 х USB<br>4 x RCA<br>AUX (Фронтальний)<br>ISO<br> |
| Сенсорне керування | Немає |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Сумісні пристрої Apple | iPhone |
| Знімна передня панель | Немає |
| Тип дисплея | Графічний |
| Керування з кнопок керма | Немає |
| кількість аудіовиходів RCA | 4 |
| слот SD | Да |
| типорозмір ГК | 1 DIN |
- Ціна: 899,10 ₴












