Автомагнітола 1 Din Cyclone MP-1091 BA Bluetooth
1 666 ₴
1 499,40 ₴
- В наявності
- Код: 383
- +380 (68) 486-74-82Киевстар
1DIN MP3 магнітола з FM тюнером, Bluetooth. Фіксована передня панель, слот USB, слот MicroSD, великий, добре читаний LCD-дисплей. Змінювана підсвітка кнопок. Порт USB для заряджання 2,1 А. Застосунок для керування з мобільного телефона (Android/IOS) Eway Link
MP3 програвач з FM тюнером;
Фіксована передня панель;
Великий інформативний дисплей;
Керування магнітолою через мобільний застосунок через Блютуз (Eway Link);
Вихідна потужність 4 х 50 Вт (радіатор) (TDA 7388);
Сумісність із форматами MP3,WMA, FLAC;
Читання ID3 TAG;
Пошук за папками;
Еквалайзер;
Інтерфейс microSD;
Інтерфейс USB;
Інтерфейс USB для заряджання до 2,1А;
Вхід AUX;
6 RCA (front/ rear/ sw );
Вхід для зовнішнього мікрофона;
Автоматичне занесення станцій у пам'ять;
Режим тонкомпенсації;
Підсвітка кнопок — змінна;
Під'єднання — ISO роз'єм;
Стандартний монтажний розмір 1 Din;
Додатково:
Для під'єднання через Блютуз під'єднувати пристрій із ім'ям MP-1091 BA (тільки відтворення музичних файлів із телефона):
Для керування й настроювання пристрою через Блютуз під'єднувати пристрій з ім'ям MP-1091 BA (APP) (для керування потрібно встановити застосунок EwayLink на телефон)
Гарантія — 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | Mp3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткові входи/виходи | Вхід для зовнішнього мікрофона, аудіовихід (4 канали) RCA, аудіовихід на сабвуфер (2 канали) RCA |
| Максимальна вихідна потужність | 4х45 Вт Вт |
| Монтажний розмір | 1 DIN |
| Потужність підсилювача | 4х50Вт |
| Напруга бортової ланцюга | 9-16В |
| Обладнання | USB, USB-зарядка, microSD, APP Control |
| Панель | незнімна |
| Підтримувані формати | FLAC<br>MP3<br>WMA<br> |
| Підтримка Bluetooth | Вбудований модуль |
| Підтримка аудіоформатів | MP3, WMA, FLAC |
| Підтримка бездротового пульта дистанційного керування | Да |
| Підтримка навігації | Немає |
| Підтримка під'єднання камер заднього ходу | Немає |
| Підтримка керування на кермі | Немає |
| Підсвітка дисплея | RGB |
| Підсвітка кнопок | RGB |
| Пульт ДК | Да |
| Пульт ДК у комплекті | Да |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роз'єми | AUX (Фронтальний)<br>ISO<br>USB<br>Роз'єм для мікрофона<br> |
| Сенсорне керування | Немає |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Знімна передня панель | Немає |
| Тип дисплея | LCD |
| Керування з кнопок керма | Немає |
| кількість аудіовиходів RCA | 6 |
| слот SD | Да |
| типорозмір ГК | 1 DIN |
- Ціна: 1 499,40 ₴










