Автомагнітола 1 Din Cyclone MP-1083 BT Bluetooth
944 ₴
849,60 ₴
- В наявності
- Код: 377
- +380 (68) 486-74-82Киевстар
1 Din Магнітола з можливістю керування через мобільний застосунок EwayLink (Android/IOS), перемикання між джерелами сигналу, настроювання звукових параметрів тощо.
MP3 програвач з FM тюнером;
Блютуз (з підтримкою A2DP);
Фіксована передня панель;
LCD дисплей;
Вихідна потужність 4 х 45 Вт (радіатор);
Еквалайзер (BASS, TRE, BAL);
Сумісність із форматами MP3, WAW, FLAC;
Керування магнітолою через мобільний застосунок через Блютуз;
Пошук за папками;
Інтерфейс USB;
Інтерфейс карт пам'яті microSD;
Цифровий годинник;
Автоматичне занесення найпотужніших станцій у пам'ять;
Режим приглушення звуку (MUTE);
Лінійний mini-jack стереовхід (AUX) на лицьовій панелі;
Стандартний монтажний розмір 1 Din;
Лінійний аудіовихід (4 RCA);
Змінна підсвітка кнопок;
Стандартний ISO роз'єм;
Додатково:
Для відтворення музики зі смартфона на пристрій, під час під'єднання через Блютуз вибираємо ім'я з'єднання MP-1083BT.
Для керування пристроєм (перемиканням між джерелами сигналу/регулювання звуку) через застосунок EwayLink — необхідно вибирати ім'я під час під'єднання через Блютуз — MP-1083BT-АР. Далі запускаємо програму EwayLink, відкриваємо параметри програми та вибираємо MP-1083BT-АРР.
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Тип | Mp3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткові входи/виходи | Аудіовихід (4 канали) RCA |
| Максимальна вихідна потужність | 4х45 Вт Вт |
| Монтажний розмір | 1 DIN |
| Потужність підсилювача | 4х45 Вт |
| Напруга бортової ланцюга | 9-16В |
| Обладнання | USB, microSD |
| Панель | незнімна |
| Підтримувані формати | FLAC<br>MP3<br>WMA<br> |
| Підтримка Bluetooth | Вбудований модуль |
| Підтримка аудіоформатів | MP3, WMA, FLAC |
| Підтримка бездротового пульта дистанційного керування | Немає |
| Підтримка навігації | Немає |
| Підтримка під'єднання камер заднього ходу | Немає |
| Підтримка керування на кермі | Немає |
| Підсвітка дисплея | Біла |
| Підсвітка кнопок | RGB |
| Пульт ДК | Немає |
| Пульт ДК у комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роз'єми | AUX (Фронтальний)<br>ISO<br>USB |
| Сенсорне керування | Немає |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Знімна передня панель | Немає |
| Тип дисплея | Текстово-символьний |
| Керування з кнопок керма | Немає |
| кількість аудіовиходів RCA | 4 |
| слот SD | Да |
| типорозмір ГК | 1 DIN |
- Ціна: 849,60 ₴











