Headshot N65
Середньочастотний динамік
Динаміки Headshot N65 — це чудовий вибір, як для побудови гучних професійних акустичних систем, так і для повсякденного використання в автомобілі.
Технічні характеристики
Основні
- Номінальна потужність: 140 Вт
- Максимальна потужність: 280 Вт
- Опір/Імпеданс: 4 Ω
- Діапазон відтворюваних частот: 135-12000 Гц
- Чутливість: 96 дБ/Вт/м
Тиля-смола
- Резонансна частота: 121.4 Гц
- Електрична добротність: 0.79 Qes
- Механічна добротність: 10.06 Qms
- Повна добротність: 0.73 Qts
- Еквівалентний об'єм: 5 L Vas
- Маса рухомої системи: 9.9 gr Mms
- Опір DC: 3.4 Ω Re
- Ефективна площа дифузора: 14.1 cm2 Sd
- Гнучкість рухомої системи: 0.17 mm/N Cms
- Силовий фактор: 5.7 T/m B*I
- Макс. відхилення дифузора: 4,45 Xmax
Складані
- Матеріал дифузора: пресована целюлоза з вологозахисним просоченням
- Матеріал підвісу: тканина
- Матеріал магніту: ферит
- Штампований кошик
Габаритні
- Діаметр звукової котушки НЧ: 1.5 (38) дюйми/мм
- Установлювальна глибина: 76 мм
- Вага, (брутто): 1760 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Чутливість | 94 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.95 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість динаміків | 2 |
| Матеріал дифузора НЧ/СЧ | Целюлоза |
| Матеріал кошика НЧ/СЧ | Штампована сталь |
| Матеріал підвісу НЧ/СЧ | Тканина |
| Монтажна глибина | 67 мм |
| Монтажний діаметр | 145 мм |
| Рекомендовано для | Гучний звук (SPL) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 063 ₴












