1-DIN CD-ресивер KD-T922BT
CD-ресивер з Bluetooth/USB/Spotify/FLAC/13-смуговий EQ/підтримка програми JVC Remote/поканальне керування акустикою (2 way/3 way X'over)
Функції
-
Бездротова технологія Bluetooth(R) (*доступні функції залежать від моделі телефона)
-
Одночасне під'єднання 2 телефонів через Bluetooth
-
Під'єднання через Bluetooth до 5 аудіопристроїв (JVC Streaming DJ)
-
Голосовий набір номера через Bluetooth (потрібно телефон із функцією розпізнавання голосу)
-
Завантаження телефонної книги через Bluetooth (PBAP)
-
автоматичне сполучення з iPhone
-
Індикація заряду батареї телефона
-
Підтримка відтворення з Android
-
Відтворення музики з iPod/iPhone
-
Керування Spotify (Android через Bluetooth, iPhone через Bluetooth або USB)
-
Бездротові дзвінки по Bluetooth (HFP)
-
Передавання та керування потоковим аудіо через Bluetooth (A2DP, AVRCP)
-
Високошвидкісне заряджання через USB (до 1.5 А)
-
Застосунок JVC Remote Control
-
Підтримка AAC
-
Підтримка FLAC
-
Мультизмінна підсвітка
-
13-смуговий графічний еквалайзер
-
Еквалайзер з 11 попередньо встановленими параметрами
-
K2 — це оригінальна технологія JVCKENWOOD, яка відтворює звуковий файл, збільшуючи швидкість оброблення цифрового потоку та інтерполіруючи загублені під час стиснення частоти, що дає змогу отримати звук близький до оригіналу.
-
Space Enhancement
-
Sound Lift
-
Sound Response
-
Volume Link EQ
-
Підтримує дистанційне керування на кермі.
Технічні характеристики:
| Фільтр верхніх частот/Фільтр нижніх частот | Так/Так |
| Технологія K2 | Да |
| Тимчасові затримки | Да |
| Технологія Space Enhancement | Да |
| Технологія Sound Response | Да |
| Технологія Sound Lift | Да |
| Volume Link EQ | Да |
| Входи та виходи | |
| Вхід AUX | 1 (спереду) |
| Роз'єми лінійного виходу (пара) | 3 пари (фронтальні АС + тилові АС + сабвуфер) |
| Вихід на сабвуфер із регульованим рівнем і частотою зрізу | Да (Ур.-50 до +10) |
| Рівень сигналу сабвуферного виходу | 2,5 В |
| Рівень сигналу перед вихідним каскадом | 2,5 В |
| Дисплей | |
| Функція Music Sync. | Да |
| Тип дисплея | 2-рядковий вертикально орієнтований LCD-дисплей |
| Колір дисплея | Білий |
| Підсвітка кнопок | Мультизмінна підсвітка |
| Дисплей із підтримкою тексту російською мовою | Да |
| Можливість відтворення тексту іспанською мовою | Да |
| Підтримка французької мови | Да |
| Підтримка німецької мови | Да |
| Автоматичне регулювання яскравості підсвітки | Да |
| Регулятор яскравості | Да |
| ОГЛЯДНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Знімна лицьова панель | Да |
| Підтримує дистанційне керування на кермі | Да |
| Функція збереження параметрів у разі вимкнення живлення | Да |
| Роз'єм ISO | Да |
| Розміри (Ш х В х Г) | |
| Розмір під час встановлення | 182 x 53 x 156 мм |
| Вага | 1,2 кг |
| Застосунок Remote Control | Да |
| Вага в пакованні | 1,5 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JVC |
| Тип | CD |
| Користувальницькі характеристики | |
| AUX роз'єм | фронтальний |
| CD-привод | Немає |
| FLAC | Да |
| USB вхід | фронтальний |
| WAV/WMA | Да |
| Монтажний розмір | 1 DIN |
| Підтримка Bluetooth | Да |
| Підтримка навігації | Немає |
| Знімна панель | Да |
| Знімна передня панель | Да |
| Тип дисплея | Текстово-символьний |
| Колір підсвічування | змінювана |
- Ціна: 8 841 ₴












