Технічні характеристики:
- Тип акустики: Компонентна
- Кількість смуг: 2
- Діаметр акустики: 6,5" (16,5 см)
- Потужність RMS, Вт: 80
- Імпеданс, Ом: 4
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vibe |
| Максимальна потужність | 360 Вт |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Тип | Компонентна АС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Імпеданс | 4 Ом Ом |
| Кількість динаміків | 4 |
| Матеріал дифузора НЧ/СЧ | Поліпропілен |
| Матеріал кошика НЧ/СЧ | Пластик + скловолокно |
| Матеріал магніту ВЧ | Неодим |
| Матеріал мембрани ВЧ | PEI (Полиэфиримид) |
| Матеріал підвісу НЧ/СЧ | Гума |
| Монтажна глибина | 44 мм |
| Рекомендовано для | Якісний звук (SQ) |
| Чутливість | 90 дБ дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 556 ₴










