Акустика Vibe BDPRO6M-V9
Vibe BDPRO6M-V9 — це 6.5-дюймовий (165 мм) середньочастотний динамік, спеціально розроблений для максимально точного та насиченого відтворення середніх частот. Динамік має гарну чутливістю в 97 дБ, що є чудовим показником для свого цінового діапазону.
Особливості:
- Конусний дифузор із напівпресованого паперу ефективно розсіює середні частоти в салоні автомобіля, забезпечуючи гарне звучання в діапазоні мідбаса.
- Тканинний підвіс із двома рулонами сприяє швидкому та точному демпфіюванню дифузора.
- Технологія BlackHole DustCap збільшує ефективну площу дифузора, створюючи обсягне звучання.
Характеристики
| Параметри | Значення |
|---|---|
| Тип АС | Середньочастотний динамік |
| Типорозмір | 6.5 дюйма (165 мм) |
| Чутливість | 97 дБ |
| Діапазон відтворюваних частот | 75 ~ 10000 Гц |
| Номінальний опір | 4 Ом |
| Номінальна потужність (RMS) | 175 Вт |
| Максимальна потужність | 525 Вт |
| Мінімальний вхідний сигнал | 75 Вт |
| Матеріал дифузора | Напівпресований папір |
| Магніт | Феритовий (34 унції) |
| Монтажна глибина | 68 мм |
| Монтажний діаметр | 146 мм |
| Комплектація | 1 динамік, захисна сітка, інструкція |
Ця акустична система ідеально підходить для встановлення в штатні місця в картах дверей, забезпечуючи якісне звучання і високу продуктивність.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vibe |
| Максимальна потужність | 525 Вт |
| Номінальна потужність | 175 Вт |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр звукової котушки НЧ/СЧ | 50.8 мм |
| Імпеданс | 4 Ом Ом |
| Кількість динаміків | 1 |
| Матеріал дифузора НЧ/СЧ | Пресована целюлоза |
| Матеріал кошика НЧ/СЧ | Штампована сталь |
| Матеріал підвісу НЧ/СЧ | Тканина |
| Монтажна глибина | 68 мм |
| Монтажний діаметр | 146 мм |
| Рекомендовано для | Гучний звук (SPL) |
| Чутливість | 97 дБ дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 395 ₴











