Автомобільна акустика EDGE EDBX6C-E1 Компонентна
2 588 ₴
2 329,20 ₴
- В наявності
- Код: 1586
+380 (66) 506-44-48
МТС- +380 (68) 486-74-82Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Тип: коаксіальна АС
- Розмір: 6.5" (16.5 см)
- Форма динаміків: кругла
- Кількість смуг: 3 шт
- Номінальна потужність: 90 Вт
- Максимальна потужність: 180 Вт
- Мінімальна частота: 65 Гц
- Максимальна частота: 20000 Гц
- Чутливість: 90 дБ
- Імпеданс (Ом): 4Ω
- Посадкова глибина: 53 мм
- Діаметр монтажного отвору: 141 мм
- Кількість динаміків у комплекті: 2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Edge |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Тип | Компонентна АС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Імпеданс | 4 Ом Ом |
| Кількість динаміків | 4 |
| Матеріал дифузора НЧ/СЧ | Пресована целюлоза |
| Матеріал кошика НЧ/СЧ | Штампована сталь |
| Матеріал магніту ВЧ | Неодим |
| Матеріал мембрани ВЧ | Шовк |
| Матеріал підвісу НЧ/СЧ | Спінена гума |
| Рекомендовано для | Якісний звук (SQ) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 329,20 ₴












