Автомобільна акустика EDGE EDSPRO6N-E0 Естрада
5 555 ₴
4 999,50 ₴
- В наявності
- Код: 1585
+380 (66) 506-44-48
МТС- +380 (68) 486-74-82Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Гучні динаміки EDGE EDSPRO6N-E0, що перевершують усіх найближчих конкурентів за рівнем цін і характеристик. Динаміки універсальні. Вони можуть бути використані як у повсякденних системах, так і на змаганнях.
Супер" нео" магнітна система.Динамік легкий і надійний, що дасть змогу легко встановити у ваш автомобіль. Завдяки магнітній системі вдалося досягти чудової якості звучання й гучності, навіть від підсилювачів із невеликою потужністю, зокрема від вбудованих підсилювачів автомобільних магнітол.
Характеристики
- Виробник:EDGE
- Тип: СЧ-динамік
Потужність
- Номінальна потужність: 150 Вт
- Максимальна потужність:300 Вт
Загальні параметри
- Розміри динаміка:16.5 см (6.5 дюйма)
- Кількість смуг: 1-смугова
- Діапазон частот: 70 - 11000 Гц
- Опір: 4 Ом
- Чутливість: 95 дБ
Параметри СЧ-динаміка
- Матеріал магніту:неодимовий
Установлювальні розміри
- Монтажна глибина: 75 мм
- Монтажний діаметр: 147 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Edge |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр звукової котушки НЧ/СЧ | 38.1 мм |
| Імпеданс | 4 Ом Ом |
| Кількість динаміків | 2 |
| Матеріал дифузора НЧ/СЧ | Пресована целюлоза |
| Матеріал кошика НЧ/СЧ | Штампована сталь |
| Матеріал підвісу НЧ/СЧ | Тканина |
| Монтажна глибина | 75 мм |
| Монтажний діаметр | 147 мм |
| Рекомендовано для | Гучний звук (SPL) |
| Чутливість | 95 дБ дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999,50 ₴












