Автомобільна акустика EDGE EDBX6-E1 Коаксіальна
1 833 ₴
1 649,70 ₴
- В наявності
- Код: 1571
+380 (66) 506-44-48
МТС- +380 (68) 486-74-82Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Кількість смуг 3
- Розмір 6-6.5" (16-17см)
- Виготовлення кругле
- Номінальна потужність RMS 60 Вт
- Чутливість 91 дБ
- Опір 4 Ом
- Матеріал дифузора поліпропілен
- Колір дифузора чорний
- Монтажна глибина 53 мм
- Захисні сітки
- Кошик динаміка штампований
- Країна-виробник Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Edge |
| Максимальна потужність | 180 Вт |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Імпеданс | 4 Ом Ом |
| Кількість динаміків | 2 |
| Матеріал дифузора НЧ/СЧ | Поліпропілен |
| Матеріал кошика НЧ/СЧ | Штампована сталь |
| Матеріал магніту ВЧ | Неодим |
| Монтажна глибина | 53 мм |
| Монтажний діаметр | 141 мм |
| Рекомендовано для | Якісний звук (SQ) |
| Чутливість | 91 дБ дБ |
| матеріал мембрани СЧ | Пресована целюлоза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 649,70 ₴








