Автомобільна акустика ALPINE S2-S65C Компонтні
6 310 ₴
5 679 ₴
- В наявності
- Код: 1150
+380 (66) 506-44-48
МТС- +380 (68) 486-74-82Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Alpine S2-S65C
- Розмір: 16,5 см (6-1/2").
- Тип: компонентна
- Кількість смуг: 2.
- Потужність пікова/RMS, Вт: 240/80.
- Чутливість ДБ: 88.
- Діапазон відтворюваних частот: 55 Гц - 40 кГц.
- Опір Ом: 4.
- Монтажна глибина: 57,7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Максимальна потужність | 240 Вт |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Тип | Компонентна АС |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кількість динаміків | 4 |
| Монтажна глибина | 57.7мм |
| Рекомендовано для | Якісний звук (SQ) |
| Типорозміри | 6,5" |
| Форма | Круг |
| Чутливість | 88 дБ дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 679 ₴












