Alpine S2-S65
- Розмір: 16,5 см (6-1/2").
- Тип: коаксіальна
- Кількість смуг: 2.
- Потужність пікова/RMS, Вт: 240/80.
- Чутливість ДБ: 88.
- Діапазон відтворюваних частот: 55 Гц - 40 кГц.
- Опір Ом: 4.
- Монтажна глибина: 57,7 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Alpine |
| Максимальна потужність | 240 Вт |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр звукової котушки НЧ/СЧ | 25 мм |
| Імпеданс | 4 Ом Ом |
| Кількість динаміків | 2 |
| Матеріал дифузора НЧ/СЧ | Папір армований скловолокном |
| Матеріал кошика НЧ/СЧ | Штампована сталь |
| Матеріал магніту ВЧ | Неодим |
| Матеріал мембрани ВЧ | Шовк |
| Матеріал підвісу НЧ/СЧ | Гума |
| Монтажна глибина | 57.7 мм |
| Монтажний діаметр | 128.8 мм |
| Рекомендовано для | Якісний звук (SQ) |
| Типорозміри | 6,5" |
| Чутливість | 88 дБ дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 667 ₴












