

Протитуманна фара LED FOG-03 45 W 4" 5000 K
612 ₴
550,80 ₴
- В наявності
- Код: 995
- +380 (68) 486-74-82Киевстар
Світлодіодна фара робочого світла;
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни;
Робочий діапазон напруги: 10,8 – 32 В;
Тип світла: ближнє світло + дальнє світло (Combo);
Кількість світлодіодних елементів — 24 шт.;
Тип світлодіодних елементів — OSRAM P7 5W;
Температура світла — 5700K;
Матеріал корпусу: литий алюміній;
Матеріал лінз: PC;
Водонепроникність: IP 67;
Клапан для відведення надлишків вологи;
Світловий потік — 12000 Люменів;
Розміри: 818 х 53 х 51 мм
ЦЕНА УКАЗАНА ЗА 1 штуку
Гарантія 12 місяців
Світлодіодна фара робочого світла
Комплект кріпильних елементів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyclone |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Лінійка фар робочого світла — FOG; Стан — Нове; Тип світла — Протитумані LED; Тип світлодіода — 1860 15W; Колірна температура — 5000K |
| Лінійка фар робочого світла | FOG |
| Потужність W | 41-50W |
| Потужність, Вт | 50 |
| Напруга, В | 10-32 |
| Робочий діапазон напруги | 10-32В |
| Тип світла | Протитуманітні LED |
| Тип світлодіода | 1860 15W |
| Колір | 5000K |
- Ціна: 550,80 ₴



