Лампа галогенна OSRAM 64193NB200 H4 Night Breaker LASER NB +200% 60/55W 12 V P43T HardDuopet
NIGHT BREAKER 200 H4
Виходьте на новий рівень яскравості з NIGHT BREAKER 200 — найяскравішим галогенним автомобільним світлом від OSRAM! Ці ультрасучасні автомобільні лампи для фар головного світла вразять вас небувалою яскравістю, яка на 200% вища , порівнюючи з мінімальними вимогами стандартів. Їхнє світло більш біле, а довжина променя може досягати 150 м. Більше світла та покращена видимість можуть допомогти водіям швидше помічати небезпеки дорожнього руху та реагувати на них швидше. Ідеальна лампа для водіїв, які цінують переваги дійсно якісного автомобільного освітлення.
Більше світла дає змогу бачити далі й отже, швидше реагувати, порівнюючи з мінімальним стандартом.
Найкраще видимість
Сучасний зовнішній вигляд
Знаки, перешкоди та небезпеки можуть бути помітні швидше
Технічні характеристики:
| Класифікація | |
| Номер замовлення | 64193NB200 |
| Інформація про продукт | |
| Тип продукту | On-road |
| Застосування (категорія та специфіка) | Галогенна лампа головного світла |
| Електричні параметри |
|
| Потужність на вході | 75 W;68 Вт |
| Номінальна напруга | 12,0 В |
| Номінальна потужність | 60/55 Вт |
| Тестова напруга | 13,2 В |
| Фотометричні дані | |
| Світловий потік | 1650/1000 лм |
| Допуск через відхилення світлового потоку | ±15 %;±15 % |
| Колірна температура | 3900 K |
| Розміри та вага | |
| Діаметр | 13,0 mm |
| Вага продукту | 21,30 g |
| Довжина: | 82,0 mm |
| Термін експлуатації | |
| Тривалість життя В3 | 80 h;200 h |
| Термін експлуатації Тс | 160 h; 400 h |
| Додаткові дані | |
| Цоколь | P43t |
| Можливості/ потужності | |
| Технологія | HAL |
| Сертифікати та Стандарти | |
| ECE-категорія | H4 |
| Сертифікація/відповідність стандартам | Знак схвалення E1 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴












