Автомагнітола Kenwood KMM-BT209
4 938 ₴
4 444,20 ₴
- В наявності
- Код: 5282
- +380 (68) 486-74-82Киевстар
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Основні функціональні особливості | |
| Технологія Bluetooth для гучного зв'язку та потокового передавання музики. | |
| Dual Phone Connection автоматично перемикається між двома з'єднаними телефонами для вхідних дзвінків. | |
| Насолоджуйтеся потоковим аудіо, просто перемикаючись між 5 під'єднаними пристроями BT за допомогою Music Mix. | |
| Використовуйте свій смартфон як бездротовий пульт дистанційного керування за допомогою програми KENWOOD Remote. | |
| Відтворення музичних файлів MP3/WMA/AAC/WAV/FLAC. | |
| Цифровий звуковий процесор, Time Alignment і 13-смуговий еквалайзер для оптимального настроювання звуку. | |
| Задній або сабвуферний (перемикний) передвихід RCA для під'єднання підсилювача потужності. | |
| Широкий 1-рядковий РК-дисплей із високою контрастністю, широким кутом огляду та білою світлодіодною підсвіткою. | |
| Мова меню англійська ( типово), російська, іспанська чи французька. | |
| Короткий корпус (100 мм) для легкого встановлення | |
| Загальні особливості | |
| Розмір DIN | 1 DIN |
| Знімна лицьова панель | Да |
| Підсвітка кнопок | Червона |
| Поворотний енкодер і ручка керування | Да |
| Дві кнопки виділених функців | Дзвінки/аудигомінг |
| Пам'ять у разі вимкнення живлення | Налаштування радіо та параметрів меню |
| Атенюатор із плавним відновленням гучності звуку | Да |
| Звук під час натискання кнопок | Да |
| Цифровий годинник (24-годинна індикація) | Да |
| Відтворення годинника після вимкнення | За замовчуванням вимикається |
| Вибір часу вимкнення всієї системи (20/40/60 хв) | Да |
| Вбудований роз'єм | Mitsumi |
| Конектор ISO | Так, Кабель Mitsumi — ISO |
| Вбудований модуль Bluetooth | Да |
| USB інтерфейс x 1 | Так, (Фронтальний) |
| Оновлюване мікропрограмне забезпечення | Да |
| Бездисковий ресивер | Да |
| Короткий корпус | Да |
|
|
|
| Функції відтворення |
|
| Тип дисплея | Рідкокристалічний (ЖК) дисплей |
| Формат дисплея | Однорядковий, 13 сегментів х 13 символів |
| Вертикально-орієнтований РК-дисплей | Да |
| Колір символів на дисплеї | Білий (ЖК) |
| Димер (приглушення яскравості дисплея) | Вручну/встановлювати за таймером |
| Керування яскравістю | Значення від 0 до 31 |
| Демонстраційній режим | Да |
| Меню і ID3-теги | підтримуються теги англійською, французьким, німецькою, російською мовами |
| Зовнішній дизайн | |
| Енкодер регулювання гучності та операційного настроювання | Кругова підсвітка |
| Підсвітка трикутника | Червона |
| Кришка роз'ємів на передній панелі | Да |
| Підсвітка кнопок | Червона |
| Підсвічування фронтального роз'єму USB | Червона |
| Керування яскравістю кнопок | Значення від 0 до 31 |
| Димер (кнопки) | Вручну/встановлювати за таймером |
| Хромовані вставки | Ручка гучності та вставка на лицьовій панелі |
| Функціональні особливості тюнера | |
| Вибір станції | Вручну/передачу встановлення |
| Радіоприймаємо в діапазоні FM | Да |
| Радіоприймаємо в діапазоні АМ (СВ/ДВ) | Да |
| Запам'ятовування станцій (FM/AM) | 24 попередньо встановлені параметри (18FM/6AM) |
| Збереження параметрів без подавання живлення | Да |
| Змішане запам'ятовування радіостанцій різних діапазонів (FM і AM) | 6 попередньо встановлених параметрів |
| Формати аудіофайлів і підтримувані джерела | |
| Відтворення AAC (*.m4a) з | USB |
| Відтворення AAC (*.aac) з | USB |
| MP3 (.mp3) | USB |
| WMA (.wma) | USB |
| WAV (.wav) | USB |
| FLAC (.flac) | USB |
| Функціональні особливості порту USB | |
| Інтерфейс USB 2.0 | Так, Фронтальний |
| Тип USB | 2.0 Висока швидкість |
| Відтворення аудіоформатів MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC | Да |
| Повтор/Сканування/Спромінювання | Да |
| Повтор/випадкове відтворення | Да |
| Функція прямого пошуку Direct Search | Да |
| Відтворення після зупинки | Да |
| Відтворення тимчасового коду | Да |
| Струм підзаряджання — 1,5 А (BC 1.2) | Да |
| Функціональні особливості під'єднання плеєра iPod | |
| Під'єднання iPod/iPhone | Да |
| Керування через USB (аудіо, 1 кабель із роз'ємом Lightning) | через кабель KCA-iP103 (купується окремо) |
| Відтворення музики | Да |
| Функція пошуку за алфавітом | Да |
| Застосунки та iPod режим керування | Да |
| Підтримка Spotify | Да |
| iAP через Bluetooth | Да |
| Підтримка програми iTunes Radio | yes iAP2 |
| функция "Reverse browsing" | Да |
| Заряджання акумулятора | Да |
| * Завжди використовуйте останню версію програмного забезпечення Apple. | |
| Характеристики аудіо | |
| Макс. вихідна потужність | 50 Вт x 4 |
| Підсилювачі вихідного каскаду — на польових транзисторів (MOSFET) | Да |
| Тип входу AUX | Мініджек, фронтальний |
| Лінійні виходи | 1 пара RCA |
| Вихідний рівень передпідсилювача | 2,5В |
| Перемикання Тил/Сабвуфер | Да |
| Настроювання еталонного рівня сабвуфера | Да |
| 2-смуговий кросовер | Да |
| 3-смуговий кросовер (поканальне під'єднання) | Да |
| Еквалайзер | 13-смуговий, 8 попередньо встановлених параметрів |
| Графічний еквалайзер + Попередньо встановлені параметри | 13-смуговий графічний еквалайзер із 8 попередньо встановленими параметрами. |
| Вбудований процесор (DSP) | Да |
| Тимчасові затримки | Да |
| ФНЧ/ФВЧ | Да |
| Інші характеристики Bluetooth |
|
| Максимальна кількість зареєстрованих телефонів для HFP і A2DP | 5 смартфона |
| Профіль гучного зв'язку з передаванням звуку підвищеної якості | HFP V1.7.1 |
| Одночасне під'єднання з можливістю розмови (HFP) | 5 смартфона |
| Одночасне під'єднання 2 смартфонів | Да |
| Профіль розширеного розподілу звуку (A2DP) | Да |
| Потокове аудіо з високою якістю звучання | SBC/AAC |
| Максимальна кількість під'єднаних смартфонів | До 5 смартфонів |
| Можливості під'єднання |
|
| Фронтальні входи USB і AUX | Да |
| Під'єднання до штатних кнопок керування на кермі автомобіля | Да |
| Під'єднання: | Джгут у комплекті (Mitsumi — ISO) |
| Провід контролю живлення (P.CON) | Да |
| Виходи передпідсилювача | 1 RCA: Тил/сабвуфер (перемикний) |
| Вхід для FM-антени | Конектор JASO |
| Роз'єм для під'єднання зовнішнього мікрофона | Мініджек 3,5 мм |
| Характеристики тюнера |
|
| FM діапазон: 87.5МГц - 108МГц (З кроком 50 кГц) | Да |
| АЧХ у діапазоні FM | 30Гц ~ 15кГц (± 3дБ) |
| FM співвідношення Сигнал/Шум (Моно) | 68дБ |
| Сумісність з аудіокодеками | |
| Формат MP3 | MPEG 1/2 Audio Layer 3 |
| Формат WMA | Відповідно до специфікації Windows Media Audio |
| Формат AAC | AAC-LC “.aac”(CD&USB) и ".m4a"(USB) |
| Формат WAV | RIFF waveform Audio Format (тільки для LinearPCM) |
| Формат FLAC | FLAC (до 24біт/96 кГц включно) |
| Характеристики порту USB |
|
| Підтримувана версія USB | USB 1.1 / 2.0 full speed |
| Файлова система | FAT 32 / 16 / 12 |
| Максимальна сила струму | 1500 мА |
| ЦАП | 24 бит |
| Аудіохарактеристики |
|
| Макс. вихідна потужність | 50 Вт x 4 |
| Ном. вихідна потужність (DIN45324,+B=14.4В) | 22 Вт x 4 |
| Рівень (лінійного виходу) | 2500 мВ / 10 кОм |
| Вихідний імпеданс (лінійного виходу) | 600Ом |
| Загальний опір динаміка | 4Ом ~ 8Ом |
| Амплітудно-частотна характеристика AUX | 20 Гц ~ 20 кГц (±1дБ) |
| Макс. вхідна напруга AUX | 1000 мВ |
| Вхідний імпеданс AUX | 30кОм |
| Характеристики процесора DSP |
|
| Діапазон частот — Фронт | 62,5Гц ~ 16кГц |
| Усиление еквалайзера | –9Дб ~ +9Дб |
| Тип еквалайзера | Графічний |
| Диапазон частот | 13-смуговий |
| Специфікація Bluetooth | |
| Технологія | Bluetooth версії 4.2 |
| Частота | 2,402 — 2,48 ГГц |
| Вихідна потужність | +4dBm (max), 0dBm (AVE) клас потужності 2 |
| Максимальна зона дії | В межах 10 метрів у зоні прямої видимості |
| Аксесуари | |
| Ключі для зняття головного пристрою | 2 шт |
| Рамка для встановлення | Да |
| Установлювальний "кишеня" | Да |
| Джгут дротів для вимкнення (Mitsumi — ISO) | 15 см |
| Мікрофон | с 3 м кабелем |
| Загальні характеристики | |
| Робоча напруга | 14,4 В (допускається 10,5 ~ 16В) |
| Максимальне споживання струму | 10A |
| Споживання у вимкненому стані | Менее 1мA |
| Габаритні розміри (Ш х В х Г) | 182 x 53 x 100 мм |
| Вага | 600г |
| Діапазон робочих температур | -10°C ~ 60°C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
- Ціна: 4 444,20 ₴








