ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-
Зелене підсвічування кнопок.
-
Підсвітка екрана — місячна.
-
Незнімна передня панель.
-
USB-роз'єм на передній панелі.
-
Роз'єм для карт пам'яті micro SD на передній панелі.
-
FM радіоприймач (18 станцій).
-
Сумісність із форматом MP3.
-
Енкодер для регулювання гучності.
-
Автоматичний/ручний пошук радіостанцій.
-
Вихідна потужність 4х35 Вт.
-
Роз'єми ISO-типу.
-
Роз'єм AUX на передній панелі.
-
Типорозмір: 1DIN
-
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calcell |
| Тип | Mp3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| AUX роз'єм | фронтальний |
| CD-привод | Немає |
| USB вхід | фронтальний |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Кількість смуг еквалайзера | 3 |
| Кількість комірок пам'яті для радіостанцій, (FM діапазон) | 18 |
| Максимальна вихідна потужність | 4 x 35 Вт |
| Мікрофон | Немає |
| Монтажний розмір | 1 DIN |
| Особливості еквалайзера | Фільтр верхніх частот (ФВЧ)<br>Фільтр нижніх частот (ФНЧ) |
| Підтримувані формати | MP3<br>WAV<br> |
| Підтримка Bluetooth | Немає |
| Підтримка RDS | Немає |
| Підтримка бездротового пульта дистанційного керування | Немає |
| Підтримка карт пам'яті | MicroSD/MicroSDHC |
| Підтримка навігації | Немає |
| Підтримка під'єднання камер заднього ходу | Немає |
| Підтримка керування CD-чорджером | Немає |
| Підтримка керування на кермі | Немає |
| Підсвітка кнопок | Зелена |
| Пульт ДК у комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роз'єми | 2 x RCA<br>AUX (Фронтальний) |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Країна-виробник | Китай |
| Знімна панель | Немає |
| Знімна передня панель | Немає |
| ТВ тюнер | Немає |
| Тип дисплея | Текстово-символьний |
| Колір підсвічування | місячний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893 ₴










