Технічні характеристики:
-
Діаметр: 165 мм (6.5")
-
Тип акустики: Середньочастотна
-
Максимальна потужність, Вт: 200
-
Потужність RMS, Вт: 100
-
Імпеданс, Ом: 4
-
Чутливість (Вт/м), дБ: 102
-
Частотний діапазон, Гц: 84 - 13000
-
Матеріал дифузора: посілений | eвло-мм чорний бyмaжний з вуглеволокном
-
Монтажна глибина, мм: 76.7
-
Захисні сітки: у комплекті
-
Kopзинa з литoгo aлюмінію
-
Фaзoвaя зaгlyш | a з aлюмінієвoї пyлі Нigh СТРL Dеctionh
-
Особливість: ціна за один динамік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cadence |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр звукової котушки НЧ/СЧ | 51 мм |
| Імпеданс | 4 Ом Ом |
| Кількість динаміків | 1 |
| Матеріал дифузора НЧ/СЧ | Пресована целюлоза |
| Матеріал кошика НЧ/СЧ | Литий алюміній |
| Матеріал підвісу НЧ/СЧ | Тканина |
| Монтажна глибина | 76.7 мм |
| Монтажний діаметр | 143 мм |
| Рекомендовано для | Гучний звук (SPL) |
| Чутливість | 95 дБ дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 629 ₴












