


Світлодіодні LED-лампи Narva 18044 HIR2 12/24v 6500K X2 24 W RPL Range Performance (2 шт.)
2 228 ₴
2 005,20 ₴
- В наявності
- Код: 4857
+380 (66) 506-44-48
МТС- +380 (68) 486-74-82Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Колірна температура 6500K
- Цоколь HIR2 (9012)
- Різновид Світлодіодна
- Колір світіння Холодний білий
- Потужність, W 24
- Тип лампи HIR2
- Кількість ламп в пачці 2
- Напруга, V 12/24
- Призначення Протитумані ліхтарі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LED |
| Колірна температура | 6500K |
| Виробник | Narva |
| Цоколь | LED module |
| Користувальницькі характеристики | |
| CAN-BUS (обманка) | Немає |
| Потужність | 24W |
| Потужність, Вт | 24 |
| Охолодження | Вентилятор |
| Робоча напруга | 12-24В |
| Температура | 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 005,20 ₴



