

Віброізоляція SANDWICH 5.0 mm 500*370
Віброізоляція SANDWICH 5.0 mm 500*370
Віброізоляція SANDWICH 5.0 mm 500*370 Sandwich складається з вібропоглинального матеріалу з фольгою завтовшки 100 мікронів і шумопоглинального матеріалу (SOFT).
Його треба використовувати на рівних зонах підлоги та дверей автомобіля. Матеріал вологостійкий і створений для скорочення часу встановлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acoustics |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 50 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Віброізоляція |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина листа | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа аркуша | 0.185 |
| Застосування матеріалу | Підлоги, двері, дах, панель приладів, моторний і багажний відсіки, колісні арки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴



