2-канальний підсилювач JBL Concert A652
2-канальний підсилювач JBL Concert A652 Щоб забезпечити високу якість звуку та надійну роботу, для підсилювачів Concert вибираються високоякісні компоненти, як-от звукові конденсатори та потужні польові МОП-транзистори. Ці підсилювачі також мають пройти жорсткий процес тестування, який знищить нестабільні підсилювачі. JBL заморожує їх, випікає, струшує, опромінює ультрафіолетом і жене на повну потужність упродовж декількох днів.
Характеристики
кількість каналів: 2 канальний
клас роботи: AB
потужність RMS на канал (4 Ом): 65 Вт
потужність RMS на канал (2 Ом): 85 Вт
потужність RMS — мостовий режим (4 Ом): 170 Вт
Діапазон відтворюваних частот: 10 ~ 45000 Гц
співвідношення сигнал/шум: 75
фільтр HPF:40-400 Гц 12 дБ/окт
фільтр LPF:40-400 Гц 12 дБ/окт
кількість аудіовиходів: 0
високорівневий вхід: Є
пульт ДК: немає
вбудований DSP-процесор: немає
регулювання фази: немає
коефіцієнт нелінійних спотворень: 1
габаритні розміри (ДхШхВ):256х56х195 мм
вага:2.8 кг
термін гарантії: 12 місяців
Бренд:JBL
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Висота | 195 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 256 мм |
| Клас підсилювача | AB |
| Кількість каналів | 2 |
| Максимальна потужність | 170 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 85 Вт |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 65 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 170 Вт |
| Стан | Новий |
| Ширина | 56 мм |
- Ціна: 7 513 ₴








