НЧ-СЧ динаміки Ground Zero GZHK 165
НЧ-СЧ динаміки Ground Zero GZHK 165 6,5-дюймовий мідвуфер високої потужності з дифузором із непресованого паперу.
Характеристики
тип АС: НЧ/СЧ динаміки
типорозмір АС:16-17 см (6-6.5")
рекомендовано для: якісний звук (SQ)
кількість смуг: 1 смуга
потужність RMS: 120 Вт
максимальна потужність: 180 Вт
Діапазон відтворюваних частот:40 ~ 5000 Гц
чутливість:87 дБ
опір: 4 Ом
діаметр звукової котушки НЧ/СЧ:38 мм
матеріал кошика НЧ/СЧ:литий алюміній
матеріал дифузора НЧ/СЧ: непресований папір
матеріал магніту НЧ/СЧ:Феррит
матеріал підвісу НЧ/СЧ:Бутилкаучук
зовнішній діаметр:165 мм
монтажний діаметр:144 мм
монтажна глибина:69 мм
захисні решітки:
є в комплекті Fs (зонансна частота): 49.4 Гц
Qts:0.49
VAS:15.9 л
Le (mH):0.09
Qms:2.88
Qes:0.58
Xmax:8
вага:3 кг
термін гарантії: 12 місяців
Бренд:Ground Zero
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ground Zero |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Максимальна потужність | 180 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 5000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 40 Гц |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 87 дБ |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Захисні сітки | Да |
| Колір дифузора | чорний |
| Комплектність | 1 шт |
| Кошик динаміка | литий |
| Матеріал дифузора | целюлоза |
| Монтажна глибина | 69 мм |
| Номінальна потужність RMS | 120 Вт |
| Опір | 4 Ом |
| Розмір | 6-6.5" (16-17см) |
| Тип акустичної системи | Мідбас |
- Ціна: 10 799,10 ₴










