

Віброізоляція Acoustics Profy 700x500x4
Acoustics PROFY — високоефективний вібропоглинальний матеріал на основі спеціально розробленої композиції каучуків і цільових добавок, армований алюмінієвою фольгою завтовшки 100 мкм із нанесеним логотипом. Для зручного розкроювання на антиадгезійний папір нанесений розмітка. Завдяки спеціально підібраному складу вага матеріалу істотно знижена. Водночас він має підвищені адгезійні властивості та високі показники коефіцієнта механічних втрат, що сприяє досягненню максимального ефекту під час його використання.
Застосування: Стель, двері, капот, кришка багажника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acoustics |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 50 см |
| Застосування матеріалу | Стеля автомобіля, Капот, Кришка багажника, Дверні панелі |
| Стан | Новий |
| Тип | Віброізоляція |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина листа | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Площа аркуша | 0.35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴



