Лента антискрип Acoustics
Ущільнювальний матеріал із синтетичної тканини. Виготовляється як стрічка з клейким шаром завдовжки 6 метрів.
Застосування: застосовується в місцях примикання пластмасових деталей до кузова та між собою. Можливе застосування в проміжках між декоративними елементами салону та кузова автомобіля, панелі приладів, ущільнення повітроводів, для усунення скрипів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acoustics |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 2 см |
| Необхідність нагріву | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Шумоізоляція |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина листа | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴





