Дзеркало-накладка заднього огляду з Full HD реєстратором Aspiring Reflex 6
2 660 ₴
- В наявності
- Код: 2950
- +380 (68) 486-74-82Киевстар
ASPIRING REFLEX 6
Автомобільний відеореєстратор Aspiring Reflex 6 вбудований у дзеркало заднього огляду, тому він має органічний вигляд у салоні. Поєднання дзеркала з відеореєстратором — це конструктивне та раціональне рішення розробників. Цілком адекватна вартість поєднується з більш ніж достатнім функціоналом. Надійний захист водія від штрафів і спірних ситуацій на дорозі.
Aspiring Reflex 6 являє собою простий у використанні відеореєстратор-дзеркало з високою роздільною здатністю, обладнаний IPS-дисплеєм 4,39”. Завдяки широкому кутку огляду 130° забезпечується охоплення всієї дороги. Ви можете бути повністю впевнені, що Aspiring Reflex 6 запише відео чудової якості та за яскравого світла, і за низького рівня освітленості. Пристрій безперервно запис на карту пам'яті microSD (прилад приймає карти до 32 GB, купуються окремо, потрібно Сlass 10). Відзнятий відеоматеріал можна переглянути безпосередньо на дисплеї-дзеркалі або пізніше на комп'ютері.
Головні переваги — це висока якість збирання. Всі опції та параметри російською та українською мовою, тому розібратися в роботі пристрою не становить труднощів.
На що ще варто звернути увагу — так це на паркувальну камеру. Це надзвичайно зручно, оскільки Aspiring Reflex 6 веде постійний запис на дві камери, а під час під'єднання другої камери до задніх ходових ламп активуються паркувальні лінії під час увімкнення заднього передавання для зручного паркування.
Aspiring Reflex 6 — це вдала комбінація ціни та якості збирання всіх елементів. Гарантія надійної роботи в будь-яких умовах.
Комплектація відеореєстратора-дзеркала:
-
1 х Aspiring Aspiring Reflex 6 автомобільний відеореєстратор-дзеркало
-
1 x Автомобільний зарядний пристрій (довжина 4 метри дроту)
-
1 х Інструкція українською мовою
-
1 x Кріплення на дзеркало заднього огляду
-
1 x Додаткова камера
Технічні характеристики:
| Модель | Reflex 6 |
| Конструкція відеореєстратора | Дзеркало заднього огляду з екраном |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість каналів записування відео/звуку | 2/1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920*1080p |
| Рекомендована роздільна здатність відео | 1920*1080p |
| Частота кадрів | 30 fps |
| Сенсор | H62 |
| Процесор | Generalplus 5247 |
| Кут огляду | 130 градусов |
| Формат відео | AVI |
| Спосіб активації запису відео | Вручну й автоматично |
| Тип і обсяг карти пам'яті | MicroSD, до 32 GB |
| Дисплей | 4.39" кольоровий IPS-дисплей |
| Wi Fi, GPS | Немає |
| SpeedCam | Немає |
| Розміри, мм | 310x77x32 mm |
| Вага, грам | 200 |
| Порти та роз'єми | AV-IN, Mini-USB, TF card |
| Вбудований мікрофон | Є |
| Автономна робота | До 10 хвилин |
| Друк інформації у відео | Час і дата |
| Паркувальні лінії | Є |
| Клас вологозахисту зовнішньої камери | IP-65 |
| Автоматичне розбивання відео | по 1 хв, по 3 хв, по 5 хв |
| Робоча температура | -20 до +75 |
| Циклічний запис | Є |
| Датчик удару (G-сенсор) | Є вбудований 3-осьовий, з регулюванням чутливості |
| Можливість повороту камери | Немає |
| Камера заднього огляду | Є |
| Кут огляду камери заднього огляду | 120 градусов |
| Інші функції та технології | Двоканальний запис відео, запис звуку з можливістю вимкнення, кнопка блокування поточного запису від стирання, можливість перегляду відео на реєстраторі, автоматичне увімкнення під час подавання живлення. |
| Тип кріплення | На дзеркало заднього огляду |
| Комплектація | Відеореєстратор-дзеркало Aspiring Reflex 6, камера заднього огляду, кабель камери заднього огляду (4 метри), автомобільний зарядний пристрій (довжина 4 метри дроту), універсальне кріплення на дзеркало заднього огляду (2 шт.), інструкція. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aspiring |
| Користувальницькі характеристики | |
| AV-вихід | Немає |
| HDMI | Немає |
| WiFi | Да |
| Вбудований екран | Да |
| Кількість камер/каналів | 2 |
| Поворотне кріплення | Немає |
| Підсвітка | Немає |
| Роздільна здатність | 1920*1080 (FullHD) |
- Ціна: 2 660 ₴








