Автомагнітола Kenwood KMM-105RY
132 756 ₴
119 480,40 ₴
- В наявності
- Код: 5293
- +380 (68) 486-74-82Киевстар
KMM-105RY
| Основні функціональні особливості | |
| Укорочений розмір корпусу, порівнюючи з CD/USB-ресиверами. спрощувальний процес встановлення. | |
| 13-сегментний РК-дисплей. Символи вертикальноорієнтовані | |
| Біла підсвітка символів на дисплеї та червона підсвітка кнопок | |
| Дві кнопки виділених функцій (Dual Accent Key) | |
| Тюнер FM (RDS)/AM (СВ/ДВ), запам'ятовування до 24 радіостанцій | |
| Фронтальні входи AUX і USB з підсвіткою під зручною кришкою, що зсувається, що зменшує потрапляння пилу | |
| Відтворення аудіофоорматів FLAC (до 16біт/48 кГц)/MP3/WMA/WAV | |
| Відтворення музики зі смартфонів на базі ОС Android | |
| 3-смуговий параметричний еквалайзер | |
| 1 пара лінійних виходів RCA (2,5В) | |
| Загальні особливості | |
| Розмір DIN | 1 DIN |
| Да | |
| Підсвітка кнопок | Червона |
| Да | |
| Дві кнопки виділених функцій | Аудіонастроювання й еквалайзер |
| Пам'ять у разі вимкнення живлення | Так, настроювання радіостанцій |
| Атенюатор із плавним відновленням гучності звуку | Да |
| Звук під час натискання кнопок | Да |
| Цифровий годинник (24-годинна індикація) | Да |
| Відтворення годинника після вимкнення | За замовчуванням вимикається |
| Вибір часу вимкнення всієї системи (20/40/60 хв) | Да |
| Mitsumi | |
| Конектор ISO | Так, Кабель Mitsumi — ISO |
| USB інтерфейс x 1 | Так, (Фронтальний) |
| Да | |
| Да | |
| Да | |
| Функції відтворення | |
| Тип дисплея | Рідкокристалічний (ЖК) дисплей |
| Формат дисплея | 13 сегментів х 13 символів |
| Вертикально-орієнтований РК-дисплей | Да |
| Колір символів на дисплеї | Білий (ЖК) |
| Димер (приглушення яскравості дисплея) | Вручну/встановлювати за таймером |
| Керування яскравістю | Значення від 0 до 31 |
| Да | |
| Англійська (за замовчуванням) / Іспанська / Французька / Російська | |
| Зовнішній дизайн | |
| Підсвітка трикутника | Червона |
| Зсувна кришка роз'ємів на передній панелі | Да |
| Підсвітка кнопок | Червона |
| Підсвічування фронтального роз'єму USB | Червона |
| Функціональні особливості тюнера | |
| Вручну/передачу встановлення | |
| Радіоприймаємо в діапазоні FM | Да |
| Да | |
| Запам'ятовування станцій (FM/AM) | 24 попередньо встановлені параметри (18FM/6AM) |
| Да | |
| Змішане запам'ятовування радіостанцій різних діапазонів (FM і AM) | 6 попередньо встановлених параметрів |
| Да | |
| Да | |
| Да | |
| Да | |
| Да | |
| Да | |
| Да | |
| Да | |
| Функціональні особливості порту USB | |
| Так, Фронтальний, зсувна кришка для дод. захисту від пилу | |
| Стандарт 2.0 High Speed | |
| Так, (з OC Android 4.1 ~ 7.0) | |
| Програвання файлів MP3/WMA/WAV/FLAC | Да |
| Повтор/Сканування/Спромінювання | Да |
| Повтор/випадкове відтворення | Да |
| Функція прямого пошуку Direct Search | Да |
| Відтворення після зупинки | Да |
| Відтворення тимчасового коду | Да |
| Да | |
| Характеристики аудіо | |
| Макс. вихідна потужність | 50 Вт x 4 |
| Підсилювачі вихідного каскада — на польових транзисторів (MOSFET) | Да |
| Мініджек, фронтальний | |
| Лінійні виходи | 1 пара RCA |
| Вихідний рівень передпідсилювача | 2,5В |
| Да | |
| Настроювання еталонного рівня сабвуфера | Да |
| Еквалайзер | 3-смуговий параметричний, 8 фіксованих параметрів + налаштування вручну |
| Атенюатор (-20 дБ) з плавним відновленням гучності | Да |
| Параметричний еквалайзер і попередньо встановлені параметри | 3-смуговий параметричний еквалайзер із 8 попередньо встановленими параметрами. |
| Да | |
| Так, Вимк/5" або 4"/6x9" або 6"/OEM | |
| Можливості під'єднання | |
| Да | |
| Да | |
| Під'єднання: | Джгут у комплекті (Mitsumi — ISO) |
| Да | |
| Виходи передпідсилювача | 1 RCA: Тил/сабвуфер (перемикний) |
| Вхід для FM-антени | Конектор JASO |
| Характеристики тюнера | |
| АЧХ у діапазоні FM | 30Гц ~ 15кГц (± 3дБ) |
| FM співвідношення Сигнал/Шум (Моно) | 64дБ |
| Поділ стереоканалів FM (1 кГц) | 40дБ |
| MW діапазон:531 кГц — 1611 кГц (з кроком 9 кГц) | Да |
| Корисна чутливість у діапазоні СВ | 28,2 мкВ |
| LW діапазон:53Кгц — 279Кгц (з кроком 9Кгц) | Да |
| Корисна чутливість у діапазоні ДВ | 50 мкВ |
| Сумісність з аудіокодеками | |
| Формат MP3 | MPEG 1/2/2.5 Audio Layer 3 |
| Формат WMA | Відповідно до специфікації Windows Media Audio |
| Формат WAV | RIFF waveform Audio Format (тільки для LinearPCM) |
| Формат FLAC | FLAC (до 24біт/96 кГц включно) |
| Характеристики порту USB | |
| Підтримувана версія USB | USB 1.1/2.0 Повношвидкісний (Full-Speed) |
| Файлова система | FAT 32/16/12 |
| Максимальна сила струму | 1500 мА |
| ЦАП | 24 бит |
| Декодер МР3 | Сумісний з MPEG-1/2 Audio Layer-3 |
| Декодер WMA | Сумісний з Windows Media Audio |
| Декодер WAV | Файлы Linear-PCM |
| Відтворення формату FLAC | FLAC до 16біт/48 кГц |
| Аудіохарактеристики | |
| Макс. вихідна потужність | 50 Вт x 4 |
| Ном. вихідна потужність (DIN45324,+B=14.4В) | 22 Вт x 4 |
| Рівень (лінійного виходу) | 2500 мВ / 10 кОм |
| Вихідний імпеданс (лінійного виходу) | 600Ом |
| Загальний опір динаміка | 4Ом ~ 8Ом |
| Амплітудно-частотна характеристика AUX | 20 Гц ~ 20 кГц (±1дБ) |
| Макс. вхідна напруга AUX | 1000 мВ |
| Вхідний імпеданс AUX | 30кОм |
| Регулятор тембру низьких частот | 100Гц ±8дБ |
| Регулятор тембру середніх частот | 1кГц ±8дБ |
| Регулятор тембру високих частот | 12,5кГц ±8дБ |
| ФНЧ (Гц) | Повна смуга/85/120/160 Гц |
| Рівень сабвуфера (дБ) | від -15 дБ до +15 дБ |
| Аксесуари | |
| Ключі для зняття головного пристрою | 2 шт |
| Рамка для встановлення | Да |
| Установлювальний "кишеня" | Да |
| Джгут дротів для вимкнення (Mitsumi — ISO) | 15 см |
| Загальні характеристики | |
| Робоча напруга | 14,4 В (допускається 10,5 ~ 16В) |
| Максимальне споживання струму | 10A |
| Споживання у вимкненому стані | Менее 1мA |
| Габаритні розміри (Ш х В х Г) | 182 x 53 x 100 мм |
| Вага | 600г |
| Діапазон робочих температур | -10°C ~ 60°C |
| Інструкції з експлуатації | Короткий посібник кількома мовами. Повне керівництво доступне у форматі pdf за посиланням (QR-код у короткій інструкції). |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
- Ціна: 119 480,40 ₴












