2-Din мультимедійний центр на OS WinCe 6.0 з підтримкою технологій CarPlay, AndroidAuto і MirrorLink, з яскравим 7" екраном, потужним звуком, можливістю під'єднання камер заднього та переднього огляду та Bluetooth з технологією A2DP.
А тепер трохи докладніше про все це:
CarPlay, AndroidAuto и MirrorLink –— це програмне забезпечення, яке дасть змогу максимально зручно використовувати можливості вашого смартфона в автомобілі! Просто під'єднайте телефон і користуйтеся навігаційними програмами, робіть дзвінки або відтворюйте аудіо- та відеоконтент із телефона на екрані магнітоли. Системи CarPlay та AndroidAuto працюють і через кабель, і в бездротовому варіанті!
Екран — яскравий 7'' TFT-екран має чітку картинку, незалежно від кута огляду. Навіть якщо дивитися на нього під кутом уся інформація читається дуже добре та немає ефекту полярності як на дешевих екранах, коли під кутом картинка стає не чіткою і немов затемненою.
Кожен водій зможе налаштувати екран під себе — є налаштування яскравості, контрасту та насиченості дисплея. Також можна змінити колір підсвітки кнопок. Доступно 7 кольорів підсвічування.
Bluetooth 4,0 з підтримкоюА2DP дає змогу телефонувати з технологією вільних рук, а також прослуховувати музику з Вашого смартфона. Вбудований мікрофон має спеціальний фільтр, який усуває зайві шуми для чіткішого звуку.
Під'єднання камер заднього та переднього огляду
Ще одна важлива функція цієї магнітоли — можливість під'єднання камери заднього та переднього огляду. Камера заднього огляду активується як зазвичай під час увімкнення заднього передавання, а для вмикання передньої необхідно натиснути відповідну іконку на екрані магнітоли.
Керування штатними кнопками на кермі
Для зручності водія є можливість налаштувати керування магнітолою зі штатних кнопок на кермі або додаткових пультів керування, які зазвичай монтують на кермо. Ви можете змінювати гучність, перемикати треки або відповідати на дзвінок, не відвертаючи уваги від дороги.
Гарний звук із широким спектром параметрів
За якісний звук відповідає підсилювач звуку YD-7388 IC, який у парі з 10 смугним еквалайзером дасть змогу створити чудову аудіо сцену у Вас в авто. Еквалайзер має 5 заводських налаштувань сцени, режим тонкомпенсації та зміщення центру відтворення. Для насичених низів є можливість під'єднання сабвуфера.
Відеовихід і можливість відтворення всіх основних форматів аудіо та відео.
Щоб задні пасажири не нудьгували під час подорожі, розробники передбачили додатковий відеовихід, що дає змогу під'єднати додатковий монітор, на який дублюватиметься відеосигнал з основного дисплея магнітоли. Ви зможете ввімкнути улюблений фільм мультфільмів дітей у будь-якому з цих форматів AVI/FLV/MP4/RMVB/3GP/MPG/MKV/VOB/MOV.
Пропонувалося про формат відео, то варто зазначити, що цей мультимедійний центр також підтримує практично всі популярні формати аудіо — MP3/WMA/OGG/APE/ACC/FLAC.
Зручний монтаж і настроювання.
Розмір цього мультимедійного центру 178х100х80 мм, що відповідає стандартному розміру 2Din і без проблем стає в усі рамки. Суцільнолитий корпус з алюмінієвого сплаву має довжину 70 мм і комплектується зручною повноцінною шахтою для монтажу. Також до комплекту входить декоративна рамочка 188х117 мм для монтажу в нестандартні рамки.
Технічні характеристики:
- Операційна система: WinCE 6.0
- Оперативна пам'ять: 512 Мб
- Дисплей: 7" TFT LCD HD 16:9
- Сенсор: ємнісний з Multitouch
- Роздільна здатність екрана: 1024х600
- Підсвічування передньої панелі: 7 кольорів
- Підсилювач звуку: YD-7388 IC
- Максимальна потужність:4×45 Вт
- Подключение сабвуфера: Да (1 канал)
- Радіо тюнер: IC 8035
- Пам'ять радіостанцій: да (18 станций )
- Bluetooth: 4.0
- Гучний зв'язок: Qualcomm 4.0 Bluetooth
- Русифікована телефонна книга:да (протокол A2DP) з можливістю пошуку контактів на латині
- Мікрофон: вбудований
- DVD: Немає
- GPSмодуль:Немає
- Вхід для під'єднання задньої камери: Да
- Вхід для під'єднанняпереднейкамери: Да
- AUX-вхід на передній панелі: Да.
- Порт USB так (на передній панелі)
- Підтримка карт пам'яті: да microSD (на передній панелі)
- АУХ: так (на передній панелі)
- Відтворення форматів: МПЗ/ВМА/ОГ/АПЕ/АЦЦ/ФЛАЦ АВІ/ФЛВ/МПЧ/РМБ/РМБ/ЗГП/МПГ/ММКВ/ВОБ/ЯЗИК
- Пульт ДК: немає
- Керування штатними кнопками на кермі: да (гумові)
- Під'єднання смартфона: да
- CarPlay (дротовий + водопровідний)
- AndroidAuto (дротовий + водопровідний)
- MirrorLink
- Аудіо-відеовхід: 1
- Аудіо/відеовихід: 1
- Система охолодження: пасивна
- Розмір магнітоли:178*100*80 мм (188*117*80 з рамкою)
- Живлення:12-15 В
- Гарантія:12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baxster |
| Тип | Мультимедіа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість смуг еквалайзера | 10-смуговий еквалайзер |
| Кількість комірок пам'яті для радіостанцій, (FM діапазон) | 18 |
| Комплектація | Пристрій Пластикова рамка Установлювальні пластини Роз'єм живлення з ISO Додатковий роз'єм із дротами Інструкція |
| Максимальна вихідна потужність | 4x45 Вт |
| Мікрофон | Вбудований |
| Монтажний розмір | 2 DIN |
| Особливості еквалайзера | 5 передв.встановок еквалайзера/LOUD (тонкомпенсація) |
| Підтримка Bluetooth | Вбудований модуль |
| Підтримка RDS | Да |
| Підтримка бездротового пульта дистанційного керування | Да |
| Підтримка карт пам'яті | MicroSD/MicroSDHC |
| Підтримка навігації | Немає |
| Підтримка під'єднання камер заднього ходу | Да |
| Підтримка керування на кермі | Да |
| Підсвітка кнопок | RGB |
| Пульт ДК у комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 х 600 |
| Роз'єми | 1 х Molex<br>1 х Відеовихід (RCA)<br>1 х Вхід для камери заднього огляду<br>1 х Вхід для фронтальної камери<br>1 х Вихід на сабвуфер (RCA)<br>12 x RCA<br>2 x RCA<br>Розвід для мікрофона<br> |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Система кольоровості | NTSC<br>PAL<br> |
| ТВ тюнер | Немає |
| Тип дисплея | ЖК |
| Керування відтворенням | Повторне відтворення<br>Пуск/Проти/вперед/вперед/Одність<br>Спромінювальне відтворення<br>Функція швидкого пошуку<br> |
| Рівень сигналу виходу на сабвуфер | 0 Вт |
| Функції | Hands-free<br>Завантаження списку викликів (Bluetooth)<br>Передача та контроль звуку (A2DP1.2, AVRCP1.3)<br>Телефонна книга (Bluetooth)<br> |
- Ціна: 2 999 ₴












