Автомагнітола Celsior CSW-24A (без приводу)
4 193 ₴
3 773,70 ₴
- В наявності
- Код: 3203
+380 (66) 506-44-48
МТС- +380 (68) 486-74-82Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Celsior CSW-24A
- Бездисковий автомобільний центр на базі Android 11
- Оперативна пам'ять: 2 ГБ, ПЗП: 32 ГБ
- Ємнісний сенсорний екран
- Роздільна здатність екрана 1024 x 600
- Вбудований Wi-Fi
- Вбудований GPS
- Підтримка DVR
- Функція дзеркального зв'язку зі смартфоном (MirrorLink)
- Функція Bluetooth для гучного зв'язку з телефонною книгою та потоковою музикою A2DP
- Висока вихідна потужність: 4x50Вт у піковому режимі та 4x25Вт RMS
- FM-радио
- Вхід для камери заднього огляду
- Пульт керування на кермо
- Високі частоти/нижні частоти/Бапвуфер/Файдер/Баліст
- 7-дюймовий екран/IPS
Характеристики
Параметри моделі
- Aux роз'єм: Да
- ISO: Да
- RCA: 2
- SD карта: Да
- Корпус: 12
- Панель: Фіксована
- Підтримка USB: 2
- Пульт керування в комплекті: Да
- Радіатор: Посилений
- УНЧ: 4х50
- Функція Bluetooth: Да
- Колір підсвічування: Мультипідсвітка
Технічні параметри
- Пам'ять RAM: 2 ГБ
- Пам'ять ROM: 32 ГБ
- Електронний FM тюнер
- Пам'ять на 18 FM станцій
- Функція BlueTooth
- Функція BlueTooth music
- Выход на сабвуфер
- Вихід на додатковий екран
- Пікова вихідна потужність підсилювача 4х50 Вт
- Підтримка USB і micro SD обсягом до 32 ГБ
- Підтримка ID3 тегів
- Підтримка аудіоформатів:
MP3 (бітрейт до 320)
WMA
- Підтримка відеоформатів:
DivX
WMV
MKV
MP4
MP5
RMVB
AVI
- Підтримка фото JPEG
- Підтримка навігаційного ПЗ:
IGO
CityGuide
Navitel
- Вхід антени
- Додатковий AUX на передній панелі
- Пульт керування на кермо
- Вхід для камери заднього огляду
- Додатковий відеовхід
- Лінійні виходи
- ISO колодка в комплекті
- USB-порт
- Micro SD слот
- Вхід керування яскравістю екрана (габарити)
- Вихід керування підсилювачем
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Пакувальна коробка
Електричні параметри
ОГЛЯДНІ
- Живлення: 12 В пост. струму (10,8-14 вольтів)
- Тип заземлення: негативний
- Максимальне споживання струму: 15A
- Макс. Вихідна потужність: 4 x 50 Ватів
- Опір навантаження: 4~8 Ом
- Розміри корпусу: 178(Ш) x 155(Д) x 115(В)
- Вага: ~2,6 кг
FM СЕКЦИЯ
- Частотний діапазон: 87,5-108,0 МГірц
- Мінімальна чутливість: 10 ДБ
- Співвідношення сигнал/шум: 50 дБ (моно)
- Стереорозмір: 50 дБ (1 кГірц)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celsior |
| Тип | Mp3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| AUX роз'єм | фронтальний |
| Android OS | Да |
| CD-привод | Немає |
| WAV/WMA | Да |
| WiFi | Да |
| Вага | 2.6 кг |
| Вбудований екран | Да |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Кількість комірок пам'яті для радіостанцій, (FM діапазон) | 18 |
| Максимальна вихідна потужність | 4 x 50 Вт |
| Максимальний підтримуваний обсяг карт пам'яті | 32 Гб |
| Монтажний розмір | 2 DIN |
| Підтримувані формати | MP3<br>WMA<br> |
| Підтримка Bluetooth | Вбудований модуль |
| Підтримка карт пам'яті | MicroSD/MicroSDHC |
| Підтримка навігації | GPS |
| Підтримка під'єднання камер заднього ходу | Да |
| Підтримка керування на кермі | Да |
| Підсвітка кнопок | Різнобарвна |
| Постійна вихідна потужність (RMS) | 4 x 25 Вт |
| Пульт ДК у комплекті | Немає |
| Розмір дисплея | 7" |
| Роздільна здатність дисплея | 1024 х 600 |
| Роз'єми | 1 х Вхід для камери заднього огляду<br>1 х Вихід на сабвуфер (RCA)<br>AUX (Фронтальний)<br>ISO<br>USB<br>Розріз для FM-антени<br>Роз'єм для GPS-антени<br> |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Країна-виробник | Китай |
| Знімна панель | Немає |
| Знімна передня панель | Немає |
| Тип дисплея | ЖК |
| Функції | Передавання та контроль звуку (A2DP1.2, AVRCP1.3) |
| Колір підсвічування | змінювана |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 773,70 ₴












