Автомагнітола JVC KD-X162
- Підтримує дистанційне керування на
руле
- Функція Digital Track Expander
- 15 попередньо встановлених еквалайзерів
- Підтримка FLAC
- підтримка відтворення музики з Android (AOA 2.0) до
версії (7.x)
СПЕЦІФІКАЦІЇ:
| Відтворювані формати | |
| Підтримка MP3 з читанням російських ID3 тегів | USB |
| Підтримка WMA з читанням російських ID3 тегів | USB |
| WAV-сумісний, читає теги | USB |
| , що складається, ніж у форматах FLAC з російськими ID3 тегами | через USB (до 16біт/48 кГц) |
| Управление на базе Android | |
| Відтворення музики з Android | Да (AOA 2.0) |
| USB | |
| Розташування | фронтально |
| Заряджання через USB | Да (1.0A) |
| Режим Drive Change для пристроїв, що запам'ятовують великої місткості | Да |
| Тюнер | |
| Системи радіоданих (RDS) | Да |
| Тип тюнера | |
| Тюнер із цифровим обробленням сигналів | Да |
| Попередньо встановлені станції | 18FM + 6AM |
| Запам'ятовування станцій із сильним сигналом (для FM- діапазону) | Да |
| Радіотаймер | • (Однокраво-недовго/жовтогарячо-жовторядно) |
| Пам'ять попередніх налаштувань на радіостанції (на випадок вимкнення живлення) | Да |
| Діапазон FM | |
| Диапазон частот | 87,5 - 108.0 МГц |
| AM діапазон | |
| Диапазон частот | (СВ) 531 — 1,611 кГц (9 кГц), (ДВ) 153 — 279 кГц (9 кГц) |
| Звук | |
| Вхід AUX | 1 (спереду) |
| Роз'єми лінійного виходу (пара) | 1 пара (перемикання між тиловими АС і сабвуфером) |
| Вихід на сабвуфер із регульованим рівнем і частотого зрізу | • (рівень -8 -+8) |
| Максимальна вихідна потужність | 50 Вт x 4 / 50 Вт x 2 + сабвуфер (4 Ом): 50 Вт x 1 |
| Номінальна вихідна потужність (у разі КНІ менш ніж 1%) | 22 Вт x 4 |
| MOS-FET підсилювач | Да |
| Пряме під'єднання сабвуфера (монофонічне, через лівий канал) | Да |
| Еквалайзер | 3-смуговий параметричний еквалайзер |
| Еквалайзер із попередньо встановленими параметрами | • (15 попередньо встановлені параметри) |
| Функція Digital Track Expander | Да |
| Керування гучністю | • (Вимик./Малія/Велика) |
| Фільтр верхніх частот/Фільтр нижніх частот | - / • |
| Рівень сигналу перед вихідним каскадом | 2,5 В |
| Поліпшення відтворення низьких частот | Да |
| Рівень сигналу виходу на сабвуфер | 2,5 В |
| Дисплей | |
| Тип дисплея | Вертикально орієнтований LCD-дисплей |
| Колір дисплея | Білий |
| Підсвітка кнопок | Червона |
| Мультизмінна підсвітка + білий | Да |
| Дисплей із підтримкою тексту російською мовою | Да |
| Можливість відтворення тексту на іспанську языке | Да |
| French Text Display Compatible | Да |
| Автоматичне регулювання яскравості підсвітки | Да |
| Регулятор яскравості | Да |
| ОГЛЯДНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Коротка база | Да |
| Знімна лицьова панель | Да |
| Підтримує дистанційне керування на кермі | Да |
| Функція збереження параметрів у разі вимкнення живлення | Да |
| Роз'єм ISO | Да |
| Розміри (Ш х В х Г) | |
| Розмір під час встановлення | 182 x 53 x 100 мм |
| Вага | 0,6 кг |
| Вага в пакованні | 0,9 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JVC |
| Тип | Mp3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вихідна потужність | 4 х 50 Вт |
| Монтажний розмір | 1 DIN |
| Особливості еквалайзера | 15 попередньо встановлених еквалайзерів |
| Підтримувані формати | FLAC<br>MP3<br>WAV<br>WMA<br> |
| Підтримка Bluetooth | Немає |
| Роз'єми | USB |
| Специфікація USB | USB 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 319,20 ₴












