Автомагнітола JVC KD-X560BT
-
3-дюймовий монітор стандарту QVGA
-
Підтримка iPod/ iPhone
-
Відтворення аудіоформатів: MP3 / WMA / m4a, AAC / WAV / FLAC / Ogg / JPEG, PNG, BMP
-
13 попередньо встановлених еквалайзерів
-
фронтальний USB-порт
-
Вхід AUX (фронтальний/Mini jack)
-
3 пари лінійних виходів
-
Вхід для камери заднього огляду
-
Можливість використання пульта дистанційного керування, встановленого на кермі
-
Звуковий процесор із тимчасових затримками (DTA)
-
Керування димером
-
Вбудована бездротова технологія Bluetooth
-
Потокове відтворення A2DP і AVRCP 1.5 через Bluetooth
-
Відтворення відеоформатів: MPEG1/2/4, H264 and MKV
-
Коротке шасі (глибина встановлення 74,5 мм)
Технічні характеристики:
| Дисплей | |
| Розмір дисплея | 3 дюйми 16:9 QVGA |
| Підсвітка основних клавіш | |
| Багатомовний дисплей | Да |
| Відтворювані формати | |
| Підтримка MP3 з читанням російських ID3 тегів | |
| Підтримка WMA з читанням російських ID3 тегів | Да |
| WAV-сумісний, читає теги | Так (аж до 96 кГц/24 біти) |
| AAC-сумісний, читає теги | Да |
| підтримка формату FLAC з російськими ID3 тегами | Так (аж до 96 кГц/24 біти) |
| H.264 | Да |
| MPEG1/2 сумісний | Да |
| MPEG 4 | Да |
| AVI/MKV-сумісний | Да |
| Відтворення JPEG-файлів | Да |
| Відтворення PNG-фалів | Да |
| Відтворення BMP файлів | Да |
| Бездротове керування Bluetooth | |
| Вбудований Bluetooth | Так (Версія 3.0, Дротовий мікрофон у комплекті) |
| Телефонні дзвінки в режимі Hands-free | Так (профіль широкосмугового передавання мовлення HFP1.5) |
| Передавання та контроль звуку (A2DP, AVRCP) | Да |
| Профіль доступу до телефонної книги (PBAP) | Да |
| Управление на базе Android | |
| Відтворення музики з Android | • (через Bluetooth) |
| Керування iPod/iPhone | |
| Відтворення музики з iPod/iPhone | • (через USB або Bluetooth(R)) |
| USB | |
| MP3/WMA сумісний, читає теги ID3/WMA | Да |
| WAV-сумісний, читає теги | Да |
| AAC-сумісний, читає теги | Да |
| підтримка формату FLAC з російськими ID3 тегами | Да |
| AVI/MKV-сумісний | Да |
| JPEG/MPEG 1/2 Compatible | Да |
| MPEG-4 Compatible | Да |
| USB-порт | x 1 (Високошвидкісний) |
| Розташування | фронтально |
| Заряджання через USB | Да (1.0 A) |
| Тюнер радіоприймача | |
| Система радіоданих (RDS) | Да |
| Попередньо встановлені станції | 30 (FM:15, AM:15) |
| Діапазон FM | |
| Диапазон частот | 87,5 - 108.0 МГц |
| AM діапазон | |
| Диапазон частот | (СВ) 531 — 1,611 кГц, (ДВ) 153 — 279 кГц |
| Звук | |
| Максимальна вихідна потужність (фронтальні та тилові канали) | 45 Вт x 4 |
| Потужність у всій смузі частот (фронтальні та тилові канали) | 16 Вт x 4 |
| Еквалайзер | 13-смуговий графічний еквалайзер |
| Еквалайзер із попередньо встановленими параметрами | 9 попередньо встановлених параметрів |
| Фільтр верхніх частот/Фільтр нижніх частот | Так/Так |
| Поліпшення відтворення низьких частот | Да |
| Входи та виходи | |
| Рівень/імпеданс виходу підсилювача | 2 В / 10 kОм |
| Front AUX Input | Да |
| Вхід для камери заднього огляду | Да |
| Лінійні виходи | 3 пари (фронтальні АС + тилові АС + сабвуфер) |
| ОГЛЯДНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Коротка база | Да |
| Бездротовий пульт ДК | не підтримується (RM-RK258 — підтримується тільки для регіонів 3 і 4 (код кодування дисків), для регіону 5 (РФ) — пульт ДК не підтримується) |
| Підтримує дистанційне керування на кермі (необхідний додатковий адаптер) | Да |
| Роз'єм ISO | Немає |
| Розміри (Ш х В х Г) | |
| Розмір під час встановлення | 182 x 52 x 117 мм |
| Вага в пакованні | 1.8 кг |
| Вага | 0.75 кг: включно з кишенею для встановлення |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JVC |
| Тип | Mp3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| AUX роз'єм | фронтальний |
| CD-привод | Немає |
| FLAC | Да |
| USB вхід | фронтальний |
| WAV/WMA | Да |
| Панель | незнімна |
| Підсвітка кнопок | Синя |
| Роздільна здатність екрану | 800x480 |
| кількість аудіовиходів RCA | 5 |
| підтримка AppleCarPlay/AndroidAuto | немає |
| слот SD | немає |
| типорозмір ГК | 1 DIN |
- Ціна: 7 169,40 ₴












