Автомагнітола CALCELL CAR-445U
33 188 ₴
29 869,20 ₴
- В наявності
- Код: 1473
+380 (66) 506-44-48
МТС- +380 (68) 486-74-82Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
-
Типорозмір: 1DIN
-
Підсвітка: біла.
-
Знімна панель: ні.
-
USB-роз'єм: фронтальний.
-
Карти пам'яті micro SD на передній панелі.
-
FM радіоприймач: 18 станцій.
-
Сумісність із форматом MP3.
-
Енкодер для регулювання гучності.
-
Автоматичний/ручний пошук радіостанцій.
-
Вихідна потужність: 4х35 Вт.
-
Роз'єми: ISO.
-
AUX-роз'єм: фронтальний.
-
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calcell |
| Тип | Mp3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| AUX роз'єм | фронтальний |
| CD-привод | Немає |
| USB вхід | фронтальний |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Кількість смуг еквалайзера | 3 |
| Кількість комірок пам'яті для радіостанцій, (FM діапазон) | 18 |
| Максимальна вихідна потужність | 4 x 35 Вт |
| Мікрофон | Немає |
| Монтажний розмір | 1 DIN |
| Особливості еквалайзера | Фільтр верхніх частот (ФВЧ)<br>Фільтр нижніх частот (ФНЧ) |
| Підтримувані формати | MP3<br>WAV<br> |
| Підтримка Bluetooth | Немає |
| Підтримка RDS | Немає |
| Підтримка бездротового пульта дистанційного керування | Немає |
| Підтримка карт пам'яті | MicroSD/MicroSDHC |
| Підтримка навігації | Немає |
| Підтримка під'єднання камер заднього ходу | Немає |
| Підтримка керування CD-чорджером | Немає |
| Підтримка керування на кермі | Немає |
| Підсвітка кнопок | Біла |
| Пульт ДК у комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роз'єми | 2 x RCA<br>AUX (Фронтальний) |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Країна-виробник | Китай |
| Знімна панель | Немає |
| Знімна передня панель | Немає |
| ТВ тюнер | Немає |
| Тип дисплея | Текстово-символьний |
| Колір підсвічування | біла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 869,20 ₴












