Перша відмінність FL-2+ від FL-2 це "+" в кінці моделі який говорить про те що світловий потік є більш потужним ,аніж у серії FL-2. Другою відмінністю є температура свічення яка складає 5700К та дає в результаті більш біле світло.
Довговічність та надійність ! Це основна характерна риса світлодіодних Бі лед лінз Full Light FL-2+.Комплект Full Light FL-2+ світлодіодних модулів призначений для якісного покращення головного світла вашого автомобіля.Досить висока потужність Full Light FL-2+ у 47W забезпечить потужний промінь з гарною рівномірною заливкою , а світлодіодний чіп Suijing та якісне охолодження сприяють тривалому терміну служби.
Завдяки універсальному та одночасно штатному методу інсталяції Full Light FL-2+ такий комплект світлових модулів можливо встановити практично в любу рефлектрону оптику при наявності достатнього об'єму місця.Технічні характеристики:Діаметр лінзи 3 "Чіп: SuijingLumen: 2900Температура світіння 5700KТип кріплення: Universal H1/H7/H4/ Hella 3Потужність 47WТип охолодження: активно/пасивнийРобоча напруга 12VКомплектність:Лінза 2 штФірмова коробка
Характеристики
Основні | |
---|---|
Виробник | Full Light |
Користувацькі характеристики | |
CANBUS декодер | Немає |
Діаметр лінзи | 3.0" |
Комплект | 2шт |
Лазер дальнє | Немає |
Потужність | 47 Вт |
Номінальна напруга живлення, (В) | 12 |
Світловий потік | 2900 Лм |
Температура світіння | 5700 К |
Тип охолодження | активно / пасивний |
Тип світлодіодного елемента | Suijing |
Тип цоколя | H1/H7/H4 / Штатне місце |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 320 ₴